دروغ بزرگ ندا یاسی شاخ برهنه اینستاگرام لو رفت + فیلم

۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
دروغ بزرگ ندا یاسی شاخ اینستاگرامی مشهور که با برهنه شدن های جنجالی فالوور کسب می کند به مردم درباره فوت او و کشته شدنش در ترکیه لو رفت.
دروغ بزرگ ندا یاسی شاخ برهنه اینستاگرام لو رفت + فیلم

ندا یاسی شاخ اینستاگرامی که با انتشار تصاویر و فیلم های مستهجن به فالوورهای زیادی دست یافته اخیرا ادعا کرده که فوت شده است !


این شایعه از این جهت مورد توجه قرار گرفت چرا که اینستاگرام پروفایل او را به حالت فوت شده درآورده بود و با این اقدام اینستاگرام شایعات درباره مرگ او داغ تر شد. همه چیز طبق برنامه ریزی او پیشرفت تا اینکه نتوانست جلوی خودش را بگیرد و در یک پارتی شبانه در ترکیه شرکت کرد و بالاخره مشخص شد که او زنده است و این مدت به مردم دروغ گفته است. و بعد از آن که لو رفت که زنده است طی یه اقدام از قبل مشخص شده و فریبکارانه ترتیبی داد تا دوستانش به همراه پلیس به محل زندگی او بروند و او را نجات دهند !

دروغ بزرگ ندا یاسی شاخ برهنه اینستاگرام لو رفت + فیلم

ندا یاسی چگونه معروف شده است

او برای اینکه بتواند مردم را فریب بدهد مدارک جعلی فوت خود را به اینستاگرام فرستاده بوده و حالا احتمالا به اینستاگرام می گوید که اشتباه شده است. ندا یاسی یکی از چهره های جنجالی اینستاگرام است که رفتار او بسیار ناشایست است و جزو کثیف ترین چهره های اینسناگرامی ست که برای به دست آوردن فالوور بیشتر هرکاری می کند. این چهره اینستاگرامی با دعوت چهره های جنجالی و سوالات بعضا غیر اخلاقی بازدید کنندگان زیادی پیدا کرد. او گاهی در لایوها رفتارهای غیر اخلاقی و حرف های رکیک می زد و حواشی بسیاری داشت. اطلاعات دقیق از خود نداده اما به نظر می رسد حدود 35 سال سن داشته باشد و چند سالی می شود از کشور مهاجرت کرده است.

نازی ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۳
زنده ومرده این دیگه چه فرقی میکنه چندش

M ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۳
درس ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
خب که چی

توسا ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
بابا من داشتم سکتههههه میکردم میگفتم این بره جهنم جهنمممم برههههه کجا حالا میگید زندس؟ ای بابا من داش کارم به بیمارستان میکشیداا خدابهم رحم کرد

ک ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
ناشناس ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۵
فعلا که از دستش راحتیم همین که نیست ارزش داره موجود کثیف و چندش

الساجعفری ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
خدا کنه دستش کثیف باشه ، والا دلم میخواد که الان جان باشم بکشمت که راحت شم