سفر محمدرضا گلزار به آمریکا برای کنسرت انریکه + فیلم

۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو تاهز منتشر شده از محمدرضا گلزار و دور دور او در خیابان های آمریکا برای حضور در کنسرت خواننده مشهور جهانی انریکه ایگلسیاس را ببینید.
سفر محمدرضا گلزار به آمریکا برای کنسرت انریکه + فیلم

محمدرضا گلزار بازیگر  و خواننده و مجری مشهور ایرانی ویدیویی از گشت و گذار در خیابان های آمریکا منتشر کرده که ظاهرا برای حضور در کنسرت  انریکه ایگلسیاس رفته است.


البته برخی از کاربران هم می گویند که او برای زدن واکسن به آمریکا رفته که این فرضیه بعید به نظر می رسد چرا که محمدرضا گلزار همیشه به دبی سفر می کند و تا الان می توانست واکسن را بزند (یا زده است).

سفر محمدرضا گلزار به آمریکا برای کنسرت انریکه + فیلم

همچنین ببینید : بیهوش شدن طرفدار محمدرضا گلزار با دیدن او

طی روزهای گذشته ویدیویی از طرفداران دهه هشتادی محمدرضا گلزار منتشر شده که جنجال های زیادی به پا کرده چرا که آنها با گریه می گویند اگر محمدرضا گلزار نباشد ما هم نمی خواهیم زنده باشیم !  پسر نوجوانی که شاید سنی بیش از ۱۶ یا ۱۷ سال ندارد در پاسخ به این سوال که تصور جهانی بدون سلبریتی مورد علاقه اش چگونه است؟، می گوید «جهان "ناقصی" است که یک "رکن اصلی" ندارد چراکه میلیونها طرفدار او بدون «الگو» می شوند و زندگی بی هدفی خواهند داشت» و اینگونه جهانی که در ایام نوجوانی خلاصه می شود به بودن یا نبودن یک سلبریتی یا هنرپیشه، پاسخ نوجوان دیگر را تعیین می کند که «ترجیح می دهم خودم نباشم اما سلبریتی ام باشد». 

سفر محمدرضا گلزار به آمریکا برای کنسرت انریکه + فیلم

محمدرضا گلزار سوپر استار 11 میلیونی

اخیرا پیج اینستاگرام محمدرضا گلزار به 11 میلیو نفالوور رسیده است : با تمام حاشیه هایش حالا 11 میلیونی شدن در اینستاگرام را جشن می گیرد. از خواستگار گرفته تا طرفدار دو آتیشه یا دشمن ! همگی دست به دست هم داده اند تا محمدرضا گلزار به 11 میلیون فالوور در اینستاگرام برسد (همینجا اشاره ای کنیم به دنیا جهانبخت فقید که 13 میلیون فالوور دارد، زنده باد حاشیه!)

شهاب ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
به مهناز افشار سلام برسون.

Aram golzari ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
مهناز ترکیس
سلام ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
آخه من نمیدونم هنر این آدم چی بوده که اینقدر پولدار شده به خدا حسودی نمیکنم ولی یکی مثل ما ۱۵ میلیون داده برای پول پیش خونه امسالم باید با یه بچه شیری بره چادر بزنه نمیدونم این عدالت خداست خیلی مسخره س

فاز ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
دیر و زود داره سوخت و سوز نداره
ناشناس ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
چقدر پیر شده لباش چرا سفید ورنگ پریدس آ خی

صدرا ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸
واقعا چه قیاس مع الفارقی سوپراستار مملکتو با دنیا جهانبخت که حتی پدر بچه تو شیکمش معلوم نیس کیه ( موضوعیه که حتی پدر انتسابی بچه که مهراد جم هست منکرشه و قاطع میگه پدر این بچه من نیستم ) و مخلص کلام یک زن معلوم الحال رو مقایسه میکنید . عقل ، انصاف ، شرف وجدان هم خوب چیزیه البته اگه بعضیا داشته باشن

A. F ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۷
محمدرضا گلزار عشق سوپراستار خوش بگذره

حمید ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۵
گلزار وگلزارهایی که جیب خود را با دست کردن به جیب آحاد ملت پر کرده اند بروند به درک جهنم و آرزوی مرگ بد را برایشان دارم

ناشناس ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۳
خاک تو سرکسایی که این شده الگوشون

اکبر ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
واقعا که؟
۷ ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۲
مگه این محمدرضا گلزار ارثیه بهش رسیده خبرنداریم ولی بازیگرفیلم بود ومجری بود اینقدر صداوسیما پول بهش دادندازمال بیت المال اینجوری پولدارشده است

فرح ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۲
واقعا
۱ ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۳
ودهن این گلزارمثل کیف میمونه