اعتراف دنیا جهانبخت به رابطه با امیر تتلو + فیلم

۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
اعتراف جنجالی دنیا جهانبخت همسر مهراد جم به رابطه داشتن با امیر تتلو خواننده مشهور ایرانی را در این ویدیو ببینید.
اعتراف دنیا جهانبخت به رابطه با امیر تتلو + فیلم

بعد از جدایی مهراد جم از دنیا جهانبخت و بازگشت به ایران شایعات زیادی درباره دلیل جدایی این دو شاخ اینستاگرامی مطرح شد که یکی از مشهورترین آنها رابطه دنیا جهانبخت با امیر تتلو بود. دنیا جهانبخت در یک لایو اینستاگرامی اعتراف می کند که امیر تتلو نباید رابطه اش با او را افشا می کرد.


امیر تتلو ویدیوها و تصاویر زیادی از رابطه اش با دنیا جهانبخت داشت که این تصاویر در برخی موارد غیر اخلاقی هم بود. به همین دلیل هر چندوقت یکبار اقدام به انتشار این تصاویر به صورت نامفهوم می کرد ولی کاربارن می گفتند که این شخص دنیا جهانبخت است. حالا دنیا اعتراف می کند که با امیر تتلو رابطه داشته و او باید حریم خصوصی را حفظ می کرد.

اعتراف دنیا جهانبخت به رابطه با امیر تتلو + فیلم

جنجال بر سر بچه دنیا جهانبخت

همه ی حاشیه های دنیا جهانبخت مربوط به بازگشت مهراد نیست، بخش اصلی ماجرا بچه ای است که دنیا جهانبخت باردار است و خیلی ها از جمله خود مهراد می گویند که پدر بچه نامشخص است ! مهراد جم که مدتی پیش به ترکیه و سپس به لندن رفت تا با دنیا جهانبخت شاخ مشهور اینستاگرامی ازدواج کند، دنیا جهانبخت را ترک و به ایران بازگشت. حالا محصول رابطه آنها یک بچه است که مهراد می گوید مال من نیست . البته دنیا جهانبخت می گوید که آزمایش های دی ان ای این بچه را دارد که پدر او مهراد است.

۲۹ ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
خدا لعنتت کنه بی تربیت بی آبرو اینقد راحتت کثافت کاری میکنی راحت در موردش حرف میزنی هرکی شما بی خانواده هارو ببینه فکر پسر دخترای ایران این چیزا براشون عادیه گم شین آبروی این کشور با اصالتو نبرین

درسا ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
هرکس کاری که انجام می ده به پای خودش نوشته می شه هرکس در قبر خودش جای می دهند ولی این کارا که شاخ های اینستا انجام می دهند که جلب توجه کنند نوعی جذب فالور هست کسانی که افرادی همچون دنیارا دنبال می کنند عقاید فکر و ذهن یکسانی با این جور آدما دارن پس‌ ما باید 10 میلیون آدم رو سر زنش کنیم يا بیشتر خیر باید فرهنگ سازی بشود که بین مردم جا بیفتد که حمايت از افراد فاسد مثل اینکه خودشون اون کار ها رو انجام بدهند
ناشناس ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
دنیا‌خدا‌لعنتت‌ کنه‌ که آبرو کشورت بردی

ابوالفضل king ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
همش دروغه

مارال ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
خدا لعنتت کنه داری جامعه رو داغون میکنی همه دخترارو آخر بکار هایی که انجام میدی میکشونی تو آبروی ایرانو بردی