رونمایی دوباره شقایق دلشاد بازیگر و مدل جنجالی اینستاگرامی از بنز و بادیگارد هایش سوژه رسانه ها شد.
رونمایی دوباره و جنجالی شقایق دلشاد از بنز و بادیگاردهایش + فیلم

شقایق دلشاد مدل اینستاگرامی که خودش را بازیگر معرفی می کند دوباره از بایدگارد و بنز برای حضور در یک مرکز تجاری استفاده کرد.


این مدل اینستاگرامی که سابقه دو نقش کوچ در سرایل های شهرزاد و کیمیا را دارد اولین بار با همین بنز و بادیگارد حاشیه ساز شد.

رونمایی دوباره و جنجالی شقایق دلشاد از بنز و بادیگاردهایش + فیلم

شقایق دلشاد مدل جهان اسلام !

یکی از ادعاهای شقایق دلشاد در کنار برنده شدن جایزه اسکار ادعای او در زمینه مدلینگ است : مدرک جهانی مدلینگ ! شقایق دلشاد شاخ مجازی و بازیگری که چند فیلم را به صورت نقش های فرعی بازی کرده است می گوید که بدن من از سوی سازمان های بین المللی برای فعالیت مدلینگ تاییدیه گرفته است و من یک مدل جهانی هستم که پیشنهاد های زیادی دارم. او مدتی قبل تر نیز بر سر بازیگر بودن یا شاخ اینستاگرامی بودن با یک مجری بحث و جداب کرد چرا که خودش را بازیگر تلویزیون می داند و منتقدان او می گویند نقش خاصی بازی نکرده است.

رونمایی دوباره و جنجالی شقایق دلشاد از بنز و بادیگاردهایش + فیلم

شقایق دلشاد شاخ اینستاگرامی و تا حدودی بازیگر که چهره ی جنجالی این روزهاست ادعا می کند که نقش اول یک فیلم را که کارگردان اون در ازای آن رابطه نامشروع طلب می کرد را نپذیرفته است.

مهتاب ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
ای کو برو گمشو.....به زور اینستا و این چرت و پرتا میخاد خودشو مطرح کنه و قاطی بازیگرا کنه.....عزیزم پیاز اگه خودشو بکشه قاطی میوه ها نمیشه تو هم بازیگر محسوب نمیشی حالا میخای بادیگارد داشته باش میخای نه.تهش شاخ اینستایی دیگه

سعید ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷
حقیقتازیبانیستی

میلاد ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵
دستاشو دیدی .چه انگشتای زشتی داره .حداقل قد واستایل خوبی نداره حداقل گفتم دس وپاس کشیده است که اونم نیست
کامبیز ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
فقط بگم که بره گم بشه با این ادا در اوردنش

نازی ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۱
خیلی زشتی وپرو

فرهنگی ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
یا خدا آخه اینا کی هستن که بنز وبادیگارد دارند؟؟ نه کسی اینا رومی شناسه نه هنر وادب وتخصص وفرهنگ دارند؟؟ چه دنیایی شده هر چه پرروتر وبی هنرتر باشی درآمدت هم از همه بیشتره...