ویدیو خرید محمدرضا گلزار بازیگر و خواننده مشهور از گرانترین بوتیک دنیا و خرید از آن سوژه کاربران شد.
فخر فروشی محمدرضا گلزار خرید از گرانترین بوتیک دنیا + فیلم

محمدرضا گلزار که این روزها به آمریکا سفر کرده است با حضور در گرانترین بوتیک دنیا که افراد مشهور دنیا از آن خرید می کنند رخ نمایی لاکچری تایم خود را ارائه کرد. در این ویدیو ببینید چه افرادی از این بوتیک خرید می کنند. (بوتیک بیژن)


کاربری در انتقاد از این اقدام محمدرضا گلزار (فخر فروشی با لاکچری بازی) و انتشار تصاویر آن در شبکه های اجتماعی نوشته :  رضا گلزار امروز رفت برند بيژن، گرانترين بوتيك دنيا، يك دست لباس خريد و با گرانترين ماشين لس انجلس عكس گرفت و گرانترين غذاي امريكا را خورد و با گرانترين ديزاينر دنيا جلسه گذاشت و در ايسنتاگرامش نوشت: «حرف ديگران برايتان مهم نباشد؛ با تلاش موفق شويد»، در حاليكه خودش با  شانس و اقبال و مقداری هم خوشگلی البته نه قیافه الانش قیافه ۲۰ سال پیشش موفق شده.

فخر فروشی محمدرضا گلزار خرید از گرانترین بوتیک دنیا + فیلم

محمدرضا گلزار چگونه پولدار شده

محمدرضا گلزار چندی پیش خطاب به کسانی که او را پولدار دارای ثروت بادآورده می دانند گفت که برای پولی که دارم زحمت زیادی کشیده ام. محمدرضا گلزار خواننده، مجری و هنرپیشه معروف ایرانی است. او از سال ۱۳۷۷ فعالیت هنری خود را آغاز کرد و بازی در فیلم سینمایی آینه بغل، بانویی از ماه و در امتداد شهر را در کارنامه هنری خود دارد. آقای بازیگر دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات است. در قسمت زیر تصاویری از بازیگرانی که حج رفتند را قرار داده ایم. 

کیا ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۹
نوش جونش مبارکش باشه ..سوپراستار جنتلمن ایرانه قرار نیست بره از پیچ مولوی راسته ارزونیا خرید کنه .حالا صاحب بوتیکه چقد ذوق کرده ؟؟!!!

زهرا ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۸
عاشقتم دیگه

گوه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰
قش نکنی حالا
علیرضا ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۱
حالم از مردمی که اشخاص رو بت میکنن بهم میخوره

شهرام ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۹
ایول.. ی عده
امیرحسین ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۴
تازمانی که به افراد موفق حسادت بورزیم آخروعاقبتمون همینه
هم وطن ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۸
ایران رابه سه قسمت تقسیم کنیدیک قسمتش مرفه بی دردنددوقسمتش درسختی ورنجندکه این یک قسمت درراحتی وفخرفروشی زندگی کنندتابوده همین بوده عدالتی دربرخوداری ثروت کشوربرای مردم جامعه وجودنداردبی حساب وکتاب یک عده ای راگنده می کنندوبهشون میدان می دهندگلزارهم یکی ازاین مافی های پولداراست که این روزهادرداخل وخارج کشورجولان می دهند.

ناشناس ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۴
واقعا که براتون متاسفم به جای اینکه بگید آقا گلزار اول کارش رو با مد و خوانندگی شروع کرد بعد بازیگر شد و الان بعد از این همه کار هایی که انجام داده داره پاسخ همه کارا و خوبیهاشو میگیره میگین مافیا هست؟ یا شما معنی مافیا رو نمیدونی یا دیگه واقعا هیچ مغزی نداری
علی ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
ان شاالله مهدی زهرا(س) ظهور کنه دیگه هر کی خواست عدالت بهم بزنه خودش می دونه و خدا.
محمد ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹
در این صورت کارش فخر فروشی هست که ما حسادت کرده باشیم و بنظر من همینکه سالم هستین پای گوشی چشماتون سالمه پول ناهار و شامتون دارین باید خداروشکر کنید بی نهایت.. اون رضا گلزار پولداره به من و شما چه

نونا ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۸
واقعا موافقم ادمایی که حسودن حسادت میکنن و میگن فخر فروشی
یاسین ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
اسم .شهرت .ثروت.داره حالشو میبره واسش زحمت کشیده.هیچ فرقرفروشی هم نیست اونای هستند مفت تو این مملکت می‌خورند به قول یک نفر دزدی میکنند. اسمشو میزارند اختلاس.

ایرانی ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰
آدمهایی که تهی هستندپوزدیگران رامی دن خودراآویزان دیگران می کنندبه جای اینکه اعتمادبه نفس خودرابالا ببرندوعزت نفس داشته باشندخلاروحی خودرادرجامعه نمایان می کنند. گلزارهم حق داره فخرفروشی کنه هرچه سنش بالاترمیره به جای اینکه پیشکسوت بشه رفتارش خام ونپوخته است.طرفدارهاشم آدمهای ساده واحساساتی هستند. اینقدربه تجارت وخوش گذرانی می پردازدبه بالابردن علم ومهارتش دربازیگری نمی پردازد.

صنم ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
به نظرتون چرا ازین کاراش فیلم باید بگیره و بزاره اینستاگرام؟! ۱. مثل اکثر مردم از درون تهی هس ۲. یه عده مسخ شده بیکار حسرت خور پیجشو فالو کنن تا بتونه از تبلیغات درآمد آنچنانی داشته باشه.

هدیه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰
خواهشا این جمله که برای پولدار شدن زحمت کشیده وکار کرده به اینجارسیده را نفرماییدکه واقعا جمله خنده داریه چون قطعا کسی که این حرف میزنه زحمت کشیدن واقعی را با چشماش ندیده