کمک مالی مهناز افشار به مردم ایران + فیلم

۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو مهناز افشار بازیگر زن مشهور مهاجرت کرده از ایران ، از کمک های مالی خود به مردم رونمایی کرد.
کمک مالی مهناز افشار به مردم ایران + فیلم

مهناز افشار بازیگر زن مشهور ایرانی که چند سالی است مهاجرت کرده و در آلمان زندگی می کند از کمک های مالی که به مردم ایران کرده (وقتی خارج از کشور بوده) سخن گفته است.


ادعای بسیار جالب رد کمک های اهدایی مهناز افشار به یکی از استان های محروم که واکنش رسمی به دنبال نداشته است . او داستان بسیار عجیبی از کمک کردن به مردم سیستان را تعریف می کند (زمانی که خارج از ایران بوده است) که با او برخورد می شود (به دلیل کمک کردن!) - که البته این را هم بگوییم ادعای او در حد تعریف شفاهی است و مدرکی نشان نداده است. جالب است بدانید مهناز افشار 14 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد ولی با اینحال تبلیغی در صفحه خود انجام نمی دهد و اکثرا کارهای خیر می کند، بازیگران زیادی هستند که تنها با یک میلیون فالوور فقط به فکر تبلیغات و کسب درآمد از شهرت خود هستند.

 

کمک مالی مهناز افشار به مردم ایران + فیلم

کشف حجاب مهناز افشار

شاید تنها بازیگر زن ایرانی که نه می توان گفت کشف حجاب کرده و نه می توان گفت حجاب دارد مهناز افشار است. او برخی مواقع با به انتشار گذاشتن تصاویری که حجاب ندارند باعث به وجود آمدن حاشیه هایی می شود، هرچند در خارج کشور است ولی طرفدارانش عادت نکرده اند او را بی حجاب ببینند. مدتی قبل مهناز افشار از سازمان جهانی بهداشت درخواست کرد که به کمک ایران بیاید. مهناز افشار بازیگر خوب سینما در 21خرداد 1356 در تهران متولد شد. مهناز افشار دیپلم دبیرستان را در رشته تجربی گرفت و بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان تعلیم و با گمشده وارد دنیای بازیگری شد او با بازی در فیلم آتش بس در کنار محمدرضا گلزار به شهرت زیادی رسید.

اسما ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
آتاناز ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲
: