واکنش مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی و مادر دارا حیایی به طلاق گرفتن از امین حیایی و یاد آوری گذشته را در این ویدیو ببینید.
واکنش همسر امین حیایی به طلاقش : در گذشته اشتباه کردم + فیلم

برخی رسانه ها ماجرای طلاق گرفتن امین حیایی از همسر اولش مونا بانکی پو را دوباره تیتر کرده اند و به آن پرداخته اند و حتی خود امین حیایی هم مدتی پیش در یک مصاحبه برنامه اینترنتی که با فریدون جیرانی داشت درباره ازدواج در سن کمش صحبت های را ارائه نمود.


شایعات زیادی درباره مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی مطرح می شود که بیشتر آنها صحیح نیست، خیلی از این شایعات بی رحمانه مطرح می شود و مربوط به تیپ و استایل مردانه ای است که مونا بانکی پور دارد.

واکنش همسر امین حیایی به طلاقش : در گذشته اشتباه کردم + فیلم

امین حیایی با گرین کارت آمریکا و خسته از ایران

امین حیایی در یک مصاحبه گفته بود که زندگی در ایران سخت است و بر مصاحبه ای دیگر به گرین کارت آمریکا داشتنش اشاره کرده بود حالا با ترکیب این دو جمله می توان گفت ممکن است امین حیایی به زودی به آمریکا مهاجرت کند ! او هیچ واکنشی نسبت به مهاجرت کردن تا به امروز نشان نداده است. امین حیایی بازیگر محبوب و مشهور که مدتی قبل اعلام کرده بود از حمایت روحانی پشیمان نیست و مقصر حسن روحانی نیست از سخت بودن زندگی در ایران گلایه می کند. امین حیایی داور عصر جدید می گوید که زندگی کردن در ایران برایش سخت است چرا که به دلیل شهرت نمی تواند آزادانه هر جایی که می خواهد برود. امین حیایی که این اواخر با داوری در مسابقه عصر جدید شبکه سه سیما او را به یاد داریم دو بار ازدواج رسمی داشته که ازدواج اولش در سن بسیار کم اتفاق افتاده و کلا یک سال طول کشیده و حاصل آن یک فرزند بوده است ! این فرزند حالا دارا حیایی نام دارد که بازیگر است.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
بینام ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۲
اسما ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲
نامزدی منم اشتباه بود اوایل عاشق و دیوانه هم بودیم بعد گند زد به همه چی الان خدارو شکر زندگی خوبی دارم بدون اون