مینا وحید : فساد در سینما مثل همه شغل هاست ! + فیلم

۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ادعای جنجالی مینا وحید بازیگر زن تلویزیون و سینما مبنی بر عادی بودن فساد در سینما مثل همه ی شغل ها را در این ویدیو ببینید.
مینا وحید : فساد در سینما مثل همه شغل هاست ! + فیلم

مینا وحید بازیگر زن تلویزیون و سینما که این روزها مردم او را با سریال افرا می شناسند عقیده دارد که در سینما فساد نیست و اگر موردی رخ داده مربوط به خود آن شخص است.


مینا وحید در ادامه می گوید همه ی شغل ها فساد دارد حتی در بیمارستان ها هم فساد اخلاقی وجود دارد که البته این صحبت او حاشیه هایی را از طرف کادر درمان به دنبال داشته است.

مینا وحید : فساد در سینما مثل همه شغل هاست ! + فیلم

بازی پر حاشیه مینا وحید در سریال افرا

مینا وحید برای اولین بار یک نقش اصلی در سریال تلویزیونی داشت که سریال افرا شبکه یک بود و او نقش یک پزشک جراح را ایفا می کرد و به دلیل سوتی های پزشکی زیادی که در فیلم بود مورد تمسخر کارد درمان قرار گرفت. باید بگویم تاکنون پیش نیامده در فیلمی بازی کنم و از بازی ام به طور کامل راضی باشم ولی وقتی «مهتاب» را در «افرا» می بینم، آن را دوست دارم و احساس می کنم همین «مهتاب» در ذهنم بود؛ نگاه ها، تامل و سکوتش را که پر از حرف است دوست دارم البته مخاطبان هم عقیده دارند که شخصیت جذابی شده ولی صد درصد راضی نیستم. ورود به عرصه بازیگری دلیل نمی خواهد بلکه جوشش، حال و یک تقدیر است که هرقدر از آن فرار کنی، برایت رقم می خورد. وقتی بچه بودم، هنگامی که برنامه «شما و سیما» و پشت صحنه فیلم ها پخش می شد، تپش قلب می گرفتم

محمد ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۵
آره مثلا در بین مشاغل ساختمانی فساد اخلاقی هست ، اصلا کسی کار نمیکنه سنگ کارها بجای سنگ نما در ارتفاع و روی داربست کارهای غیر اخلاقی میکنند مهندسان بجای نظارت داخل ساختمان در حال ساخت دارند کار غیر اخلاقی میکنند ، کارگر های معدن در زیر زمین و با هزار خطر ریزش و جای تاریک و هزار مشکل کار غیر اخلاقی میکنند ، نظامی‌ها در پادگان‌ها بجای آموزش و اجرای حرکات نظامی کار غیر اخلاقی میکنند مرزبانان در دمای زیر صفر کردستان و روی ارتفاعات سرد و خطرناک دارند کار غیر اخلاقی میکنند ، خلبانها بجای کنترل هواپیما و پرواز دارند کار غیر اخلاقی میکنند در حقیقت کشور را اجنه می‌چرخانند و همه کار غیر اخلاقی میکنند . بی‌شعوری و پررویی این سلبریتی های عموما وطن فروش و بی اخلاق ، تمامی ندارد . نه خیر خانم هیچ صنف یا گروه یا قشری ماند سلبریتی ها بی اخلاق نیستند

یه مامان ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۳
گل گفتی