توهین عجیب میترا حجار بازیگر زن تلویزیون و سینما به مردمی که از سلبریتی ها و بازیگران انتقاد می کنند را در این ویدیو ببینید.
توهین میترا حجار به مردمی که از بازیگران انتقاد می کنند + فیلم

میترا حجار بازیگر مشهور تلویزیون و سینما نسبت به مردمی که از سبک زندگی، سواد و لباس پوشیدن و مهمانی رفتن و ... بازیگران انتقاد می کنند گلایه می کند و آنها را بچه می داند.


خانم حجار می گوید این مردم نماینده مردم جامعه نیستند و تعداد آنها خیلی کم است ! این در حالی عنوان می شود که همه ی اقشار جامعه در همه ی سنین و شغل ها و سوادهای مختلف در اینترنت و فضای مجازی فعالیت دارند و اینکه آنها را بچه بدانیم درست نیست. وقتی همکار بازیگر خانم حجار سواد سینمایی ندارد و مشهورترین کارگردان های دنیا را نمی شناسد و صرفا با چند نقش آبکی توانسته به شهرت برسد و کسب فالوور کند و با ایجاد حاشیه شهرتش را تثبیت کند مقصر مردم هستند ؟

توهین میترا حجار به مردمی که از بازیگران انتقاد می کنند + فیلم

حمایت جنجالی میترا حجار از کانادا رفتن رامبد جوان

یکی از جنجالی ترین مصاحبه های خانم حجار حمایت از اقدام رامبد جوان مبنی بر به دنیا آوردن فرزندش در کانادا بود که از مردم انتقاد کرده بود و در مقابل مردم واکنش جدی به او نشان دادند. اعتراض میترا حجار به توقیف فیلم ها و سانسور : تعجب‌آور ازین حیث که به ما آموخته‌اند هنرمند باید از جامعه جلوتر و آینه تمام نمای جامعه باشد و رسالت هنر عیان‌کردن معضلات جامعه هست و اصولا به زبان‌آوردن حرف‌هایی که دیگران یا شجاعت بیانش را ندارند یا ترجیح می‌دهند چشم فروبندند و از کنارش به سادگی بگذرند.

رضا شعبانی ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰
بیا دقیقا این حرفای منه دقیقا وقتی پدر مادرا جوشیو از دست بچه هاشون نمیگیرن همین میشه

فاطمه گلی. ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
وای دقیقا اصلا یه حرف های میزنن که بگم چی درمورد مسائل زناشویی میان حرف میزنن که منه ۱۶ ساله یه بخش خیلی خیلی کمی رو میدونم انوقت بچه های ۸ به بالا همه چی میدونن یه فوش های میدن که من توی ذهنم هم خجالت میکشم درمورد اونها فکر کنم دیگه چ برسه که به زبون بیارم یاهر روزبا یه پسری هستن اصلا نسل جدید داغونه
فرحناز ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۵
وای تو یکی ساکتتتتت.

... ـ. ـو ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱
تو یکی هم ببر هرچی باشه از تو بهتره
م ع ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۰
بزرگوار ۱۰ ، ۱۲ ساله های این مملکت یه زمانی نارنجک به خود بسته و خود را زیر تانک دشمن می انداختند همکاران شما بعضی وقتها جوری لباس می پوشند بلا نسبت خوانندگان محترم حیثیت و شرف زن ایرانی را زیر سوال می برند آنهم در مملکتی که در حال حاضر اکثر مردمانش در حال نداری هستند و البته باعث تمامی این پول‌های مفت صدا و سیما می باشد و البته هاری هم می اورد آنوقت شما چطور به خودتان اجازه می دهید به آحاد ملت شریف ایران توهین کنید یعنی فهم و شعور شما در این سطح است که مثال بچه های ۱۰ ،۱۲ ساله را می زنید؟

فاطیما ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲
پریسا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۲
اینا این چیزارو نمی‌فهمم که .
ناشناس ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
خواهشا خفه ...

مهتاب ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
فاتحه خوندن تو دهن تو و همکارانت

ناشناس ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۲
بازیگریت خوبه،اماهر یه حرفه ای داره باید فقط درهمون زمینه صحبت کنه،شماها اکثرتون دیپلمین،بعد راجع به همه چی نظر میدین...

جلال ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
بله وقتی که خودتون۲۴ ساعت تو فضای مجازی پلاسید تو ویلاهای چندصد میلیاردی زندگی میکنید سال در دوازده ماه مسافر کشورهای اروپائی هستید ومردم عادی تو فقر و مصیبتزیر فشار تورم و گرونی زندگی میکنند باید هم توهین های زشت به این مردم بکنید خدا شر شما و مسئولین بی لیاقت رو هرچه زودتر از سر مردم کم کن و نسلتون رو از زمین برداره الهی آمین.