اعتراف تجاوز مرد به مرد در برنامه زنده صدا و سیما + فیلم

۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
در یک برنامه تلویزیونی جنجالی و زنده برای اولین بار مردی که در کودکی به او تجاوز شده داستان این اتفاق را توضیح می دهد.
اعتراف تجاوز مرد به مرد در برنامه زنده صدا و سیما + فیلم

برنامه جنجالی صدا و سیما که در آن یک مرد مسن به تجاوزی که در کودکی به او شده است اعتراف می کند و داستان آن را تعریف می کند.


در این برنامه تلویزیونی یک مرد مسن درباره زمانی که بچه بوده و از خونه فرار کرده است صحبت می کند که چگونه اسیر مرد متجاوز شده است.

اعتراف تجاوز مرد به مرد در برنامه زنده صدا و سیما + فیلم

چگونه تجاوز در کودکان را تشخیص دهیم ؟

مهم ترین نکته صحبت های این فرد قربانی سکوت او از این موضوع است که به هیچکس نگفته. انجمن‌های حقوقی در تمام جوامع معتقدند؛ دلیل اصلی موفقیت متجاوز، سکوت است. یعنی بخاطر تابوها در موردش حرف نمی‌زنیم. کسی به ما آموزش نداده ما هم به بچه مان آموزش نمی‌دهیم. دومین علت، سکوت فردی است که مورد تجاوز قرار گرفته یعنی متجاوز همیشه به بچه می‌گوید این راز است و به دلایل متفاوتی بیشتر بچه‌ها آن راز را نگه می‌دارند چون متجاوز، بچه را می‌ترساند و می‌گوید اگر این راز را به کسی بگویی می‌کشمت بنابراین بچه آزار جنسی دیده و ترسیده، سکوت می‌کند. دلیل بعدی این است که می‌گویند اگر پدر و مادرت بفهمند؛ تو را می‌کشند، بیرونت می‌اندازند، دوستت ندارند، تو دیگر آلوده‌ای، همه بفهمند مسخره‌ات می‌کنند، تو گناه کردی، خدا دیگر تو را دوست ندارد در نتیجه بچه به‌طور غریزی و حسی می‌گوید این کار اشتباه است.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
اسما ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
هزاران مرگ و نفرین بر کسایی که این کار شرم اور رو انجام میدن اینا مشکل روانی دارن ادم نمیدونه چی بگه

تیمسار! ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳
متجاوز باید بی هیچ پرسشی سر به نیست شود!

. ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
صد در صد
اسی خان ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
انسان بایدتنوع طلب باشه حتی درمیان حیوانات هم مرسوم است

اسما ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
منظورتونو متوجه نمیشم اسی خان
ELLIOT ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰
نکنه خودت بودی
دکتر فاستوس! ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
تنوع طلب بودن ! با نجاوز کردن فرق میکنه! در متنوع بودن شما پارتنر(شریک) داری که خودش عاقلانه و عامدانه مایل است،هیچ اجبار اکراهی ندارد، اما در تجاوز که خوی حیوانی است! آنهم حیوانات درنده!شما به حقوق یک انسان و جامعه حمله میکنی! در پس تجاوز اتفاقات ناگواری برای قربانی می افتد، قانون برای آن جانور متجاوز مجازات در نظر گرفته! در اولی رضایت است در دومی جنایت! شما هم حتما معنی تنوع طلبی را نمیدانی! دوست عزیز !