نفیسه روشن ادعای فسادش را انکار کرد ! + فیلم

۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸ زمان مطالعه : 2 دقیقه
نفیسه روشن ادعاهای جنجالی گذشته خود مبنی بر وجود فساد اخلاقی در سینما و تلویزیون را تکذیب کرد !
نفیسه روشن ادعای فسادش را انکار کرد ! + فیلم

نفیسه روشن در چند مصاحبه گفته بود که در سینما و تلویزیون فساد وجود دارد و برخی از بازیگران خاص نقش های خاص می گیرند. او حتی در یک کمپین نامه به ریس صدا و سیما شرکت کرده بود که خانم های متاهل دیگر نقش نمی گیرند ولی همه ی حرف های خودش را تکذیب می کند و می گوید سوء تفاهم شده است !

 

خیلی از بازیگران می گویند که در سینما و حتی تلویزیون فساد وجود دارد و یک سری نقش ها را به افراد خاص با شرایط خاص می دهند. یکی از بازیگرانی که در لایو خود دست به افشاگری زد و هنوز هم پای حرف هایش ایستاده فلور نظری بود که می گوید در سینما و تلویزیون وقتی یک بازیگر زن ازدواج می کند دیگر به او نقشی پیشنهاد نمی شود ! او ادامه می دهد که همچنین بازیگر زن باید اهل مهمانی رفتن و شرکت در پارتی های شبانه باشد تا نقش بگیرد.

نفیسه روشن ادعای فسادش را انکار کرد ! + فیلم

نفیسه روشن حالا متاهل شده است

نفیسه روشن مدتی را مجرد بوده ولی حالا دوباره ازدواج کرده و متاهل شده است. باید دید آیا مدتی بعد دوباره مصاحبه می کند که وقتی متاهل شوی نقش ها هم کم می شوند یا نه ! فعلا تا همینجا به یاد می سپاریم که نفیسه روشن می گوید در تلویزیون فساد وجود ندارد و بازیگران زن با متاهل شدن کم کار نمی شوند... او با سفر به کربلا حاشیه های زیادی را به وحود آورده بود ولی دقیقا بعد از برگشت از سفر با اعلام ازدواجش دوباره تیتر یک حاشیه ها شد. نفیسه روشن در اظهار نظری عجیب تر ازدواجش را عاشق شدن دوباره (به یک نفر) اعلام کرده. با اینکه او نام شوهرش را فاش نکرده است ولی احتمالا یا عشق سابق قبل از ازدواجش است و یا همسر قبلی اش که طلاق گرفته دوباره برگشته است ! نکته بسیار جالب استفاده از ایموجی های هواپیما در پیام های اوست و تصویری که با یک قلب از یک هواپیمای خاص نشان داد که احتمال می رود همسر او خلبان است !

۰۹۹۰ ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴
روانی

ناشناس ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱
لطفا درست صحبت کنید

۰۹۹۰ ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
روانی این درست صحبت میکنم مثل اینکه نمی دونی این مدت چه دیونه بازیهای درآورده ؟؟

ناشناس ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۸
خیلی تو کف شوهره بیچاره!!