افشاگری جنجالی شبنم قلی خانی درباره بازیگران مشهور ایرانی و تحریک کردن مردم توسط آنها را در این ویدیو ببینید.
افشاگری شبنم قلی خانی : بازیگران مردم را تحریک می کنند + فیلم

شبنم قلی خانی بازیگر زن مشهور و کم حاشیه می گوید که برخی از بازیگران از عمد مردم را با رفتار خود تحریک می کنند.


شبنم قلی خانی در این عقیده است که بازیگران با دست گذاشتن روی اعتقادات مردم و یا مسائل سیاسی مردم را تحریک به واکنش می کنند و از این طریق اقدام به کسب شهرت و فالوور می نماند. ادعایی که امروز برای مردم تقریبا روشن شده که چه بازیگرانی بودند که با حاشیه حالا شاخ اینستاگرام شده اند و یا از ایران مهاجرت کرده اند.

افشاگری شبنم قلی خانی : بازیگران مردم را تحریک می کنند + فیلم

شبنم قلی خانی فساد در سینما را تکذیب می کند

شبنم قلی خانی بر این عقیده است که فساد در سینما وجود ندارد و اگر وجود دارد خیلی کم است و مانند سایر شغل هاست ! او درباره بازیگرانی که اقدام به افشاگری کرده اند گفته که آنها با توجه به شخصیت خودشان رفتاری را از برخی عوامل سینما دیده اند... شبنم فعالیت بازیگری را در سال 1376 با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغازنمود. او موردتوجه شهریار بحرانی قرارگرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید. او به زودی با علیرضا افخمی آشنا شد. در دو مجموعهٔ تلویزیونی پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت به کارگردانی وی درخشید. در سال 1384، برای بازی در مجموعهٔ تلویزیونی اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی جلوی دوربین رفت.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
مانا ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
واقعا شبنم قلی‌خانی عین واقعیت رو گفتند ضمن اینکه خودشون خانم و بازیگر بسیار کاردرست و باشخصیت هستند همیشه ودر همه جا سلامت و موفق باشند.

ناشناس ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۱
یکیشم خودت عقده ای ندیدبدید تازه به دوران رسیده ، بیچاره همه زندگی دارن نمیان مثل تو بینوای عقده ای بوق و کرنا کنن

ناشناس ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۲
شما خودتون داری با کینه شخصی صحبت میکنند همه میدانند ایشون خیلی بازیگر با اخلاق و کار درستی هستند تازه به دوران رسیده شما هستید که اصلاً درست حرف نمی‌زند و این قدر بی ادب بی شخصیت و پوک هستید
سِلدا ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵
عین حقیقت رو گفتن

مسعود جهانگیر ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۱
دورود بتو هنرمندخانم شبنم‌ قلی خانی که مردم را از هرجهت حس ودرک میکنی آفرین بیشتر هم کار شما خوردن چه غذایی ولباس وچاق ولاغر مسافرت دیکه ماشین همه چیز رابرای مردم نشان میدهندخواهشا شبنم خانم زیبا شمابه اینها بگوید بد است اینها مشکل وکنبود دارند

رضا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۷
کنبود نه کمبود
نازنین ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
عشقمی سرکار خانم شبنم قلی خانی
یکی از قالوورای ایندتونم