خوشگذرانی محمدرضا گلزار در ساحل دبی + فیلم

۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو تفریح لاکچری محمدرضا گلزار بازیگر و خواننده جنجالی درساحل دبی را ببینید.
خوشگذرانی محمدرضا گلزار در ساحل دبی + فیلم

تفریح لاکچری محمدرضا گلزار بازیگر و خواننده مشهور که این روزها با طرفداران خود حاشیه های زیادی را به وجود آورده را در ساحل دبی در ویدیو زیر تماشا کنید.


محمدرضا گلزاردر هفته گذشته تیتر یک اکثر رسانه ها بود. او ابتدا به آمریکا سفر کرد و از گرانترین بوتیک دنیا لباس خرید و بعد از آن به ایران آمد و طبق یک برنامه ریزی گسترده همایش افتتاح یک مرکز خرید موبایل را ترتیب داد که طرفداران او با حضور گسترده و تجمع مخالف پروتکل ها حاشیه ها و جنجال های زیادی را ایجاد کردند ولی خودشان از نتیجه کار راضی هستند!

خوشگذرانی محمدرضا گلزار در ساحل دبی + فیلم

بیزنس خودرویی محمدرضا گلزار

یکی از آرزوهای محمدرضا گلزار از وقتی که پژو 405 داشته خودروهای لوکس و لاکچری بود و اینکه روزی بتواند خودروسازی داشته باشد ! گلزار فقط یک (بازیگر ، مجری ، خواننده) نیست او حالا یک فعال بازار خودرو هم هست : محمدرضا گلزار زندگی بسیار لاکچری دارد. او فعال در زمینه خودروهای لاکچری و فوق لوکس است که چندین میلیارد قیمت دارند. همچنین چندین مرکز خدمات دهی به ماشین های لوکس راه اندازی کرده است. برخی تصاویر و فیلم ها نشان دهنده این است که او در خارج کشور هم خودروهای سوپر اسپورت مثل بوگاتی خریده است. او این امید را دارد که در آینده یک خودروسازی (ساخت خودروهای لوکس و سفارشی) داشته باشد.

فاطمه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۴
انشاالله هر آرزوی داره بر آورده بشه، به امید خدا، آقای گلزار دوست داشتنی عزیز، خواستن توانستن است

هم وطن ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
به نظرشما کسی که توپول زیادغوطه ورهست بایدچکارکند،خوب معلومه به خوشگذرانی وزندگی لاکچری وتجارت درسطح کلان می پردازد، خوب نمیادبه عمران وآبادی کشوربپردازد،به زودی ایشان بازارتجاری ایران راهم تصاحب خواهندکردوکسی هم جلودارش نخوادبود.

۰ ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷
اصلا همه دنیا رو صاحب بشه آخرش میمیره همه مال واموالش همینجور میمونه آخرشم دولت صاحب میشه یا به خواهر زاده برادر زاده ارث میرسه .
مریم ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۵
یعنی چی این حرف زحمت کشیده
A. F ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
شاد باشی همیشه سوپراستاررر

بابک ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶
مرفهین بی درد... مردم کشورش دارن در فقر و بیکاری از بین میرن ولی این و امثال این فقط فکر تفریح و پز دادن هستن، اصلا هنرمندی که درد مردم را نفهمد هیچی نداره، یاد استاد شجریان بخیر که تمام دغدغه او مردم بودن و حرف حق را میگفت یادش گرامی باد.

لیانا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲
برای اینکه ایشون شغلشون طوری هستش که معروف شدن قرار نیست هیچ کاری نکنن که مردم کشورش تو سختی ان کدوم سختی و میگی
آ.ص ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۳
بابک جان کسایی که به فکرمردم بودندوبرای مردم زندگی کردندزیزخروارهاخاک هستند،ملت اگردلسوزداشت این وضع جامعه نبودهرروزبدترازدیروز،حالا شماازیک سلبریتی انتظارمردمی بودن دارید. اینهاسیری ناپذیرندهرچقدرمال داشته باشندبازگرسنه اند.
دلی ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۶
الان مشکل دنیا حلع شد تو پی خوشگذرانی باش نمیدونی بدبختی چیه

۰ ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۰
بزارین این دنیا خوش باشه اون دنیا بخاطراین فقرفروشی وشکستن دل ندارها هیچ خوشی نخواهد داشت .

Essi SAARI ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴
تورو خدا اقای گلزار یه خورده ازون پولاتونو صرف زندانیانی بکنین که مثل من اواره شدن بخاطر مهریه لعنتی الان تو مرخصی هستم بخاطر 60میلیون توراه زندان و بیرون هستم توروخدا کمک کن

رضا ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
معرفت را از دایی یاد بگیر .

Leyla ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
میدونی چیه رسیدگی به مردم وظیفه ی این نیس که این اقا هنرمنده بازیگره توکارش موفقه تلاششو کرده زحمتشو کشیده حالا هم با پولش زندگی میکنه کیف میکنه کار اشتباهی میکنه ؟هر کدوم از شماجاش بودین چیکار میکردین برای پولی که زحمت کشیدین میرفتین کل دنیارو می گشتین اینطور نیس اقای گلزار هم مثل شما داره باپولش حال میکنه