فریبا نادری : کسی به من فحش می دهد ایرانی نیست ! + فیلم

۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
واکنش جنجالی فریبا نادری بازیگر زن مشهور سریال ستایش به افرادی که موافق و طرفدار سلبریتی ها نیستند و ضد آنها هستند.
فریبا نادری : کسی به من فحش می دهد ایرانی نیست ! + فیلم

صحبت های جنجالی فریبا نادری درباره افرادی که به بازیگران و سلبریتی ها فحاشی می کنند یا با آنها مخالف هستند و ضد سلبریتی هستند را در زیر مشاهده نمایید.


فریبا نادری بر این عقیده است که اکثر مردم ایران موافق آنها (افراد مشهور و سلبریتی هستند) و اقلیت جامعه ایران است که علیه بازیگران گارد می گیرند. البته فریبا نادری خودش هم در مقابل افرادی که به او توهین می کنند دست بسته و دهان بسته نیست و در یک لایو جواب کسی که به او توهین کرده بود را مستقیما داد و گفت که من هم بلدم فحش بدهم.

فریبا نادری : کسی به من فحش می دهد ایرانی نیست ! + فیلم

فریبا نادری بازیگر و فعال در شبکه های اجتماعی

برخی از بازیگران با اینکه فیلم های زیادی بازی کرده اند و نزد مردم شناخته شده هستند ولی در شبکه های اجتماعی یا نیستند و یا آنچنان فالوور ندارند. ولی خانم فریبا نادری هرچند فیلم ها و سریال های زیادی بازی نکرده باشد ولی فالوورهایش قابل توجه است و در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. البته خانم نادری در کنار رستوران داری شاخ اینستاگرامی هم هست ! شاخ اینستاگرامی را ما به آن دسته از افراد می گوییم که در اینستاگرام خود فعال هستند و حاشیه ایجاد می کنند و از آن طرف کسب درآمد از تبلیغات در پیج خود را هم دارند. فریبا نادری اخیرا با چند برند نه چندان مشهور قرارداد تبلیغاتی بسته و تبلیغات سطح پایینی را در صفحات خود منتشر می کند. فریبا نادری چهره آشنا سینما و تلویزیون است. فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 است.فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری بعد از درگذشت همسر اولش با یکی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
ناشناس ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲
راست میگه

ناشناس ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
خودخواه مغرپر پول پرست ازش یدم میاد هر کجا شوهر میکنه پول دپر ورش ریخته سن وسال نمیشناسه فریبا بپری