واکنش جنجالی نیکی کریمی به مغرور بودنش با مردم ! + فیلم

۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
واکنش جنجالی نیکی کریمی بازیگر زن مشهور به برخورد مغرورانه با مردم را در این ویدیو ببینید.
واکنش جنجالی نیکی کریمی به مغرور بودنش با مردم ! + فیلم

خیلی از فالورها و دنبال کنندگان نیکی کریمی می گویند که او در رفتار خود با مردم و حتی سایر همکارانش مغرور است و غرور دارد ولی او می گوید این غرور نیست و برای خودم ارزش قائلم !


درباره درست بودن یا غلط بودن صحبت نیکی کریمی نظری نداریم ولی آنچه مشخص است برخی از بازیگران هستند که برای خودشان ارزش قائل هستند ولی با مردم هم خیلی صمیمی هستند مثل جواد عزتی و شهاب حسینی و حتی محمدرضا گلزار که با طرفدارانش خیلی صمیمی رفتار می کند و اهل کلاس گذاشتن نیست (این مورد آخری را باید خودتان از نزدیک ببینید تا بهش برسید از دور آدم مغروری به نظر می رسد)

واکنش جنجالی نیکی کریمی به مغرور بودنش با مردم ! + فیلم

آیا نیکی کریمی مغرور است ؟

نیکی کریمی رفتار خیلی خاصی دارد. او در فضای مجازی به یکباره صفحه میلیونی اش را رها می کند و می بندد و به کتاب خواندن و زندگی خاص خودش پناه می برد و یا یکباره ظاهر می شود و در فعالیت های خیر شرکت می کند و رفتارهایی از این دست. ولی زیاد اهل شرکت در بحث های روز و فعالیت و ارتباط با مخاطبانش (در مقایسه با اکثر سلبریتی ها) نیست. او در یک مصاحبه جنجالی دیگر درباره کالا بودن زن در ایران صحبت می کند و می گوید خیلی ها می خواستند از زیبایی من در صنعت مدلینگ استفاده کنند اما من به این سمت نرفتم. نیکی کریمی 19 آبان سال 1350 در تهران به دنیا آمد. وی بازیگر، کارگردان و مترجم است. وی از دوران دبستان بازی در گروه های کوچک تئاتری را آغاز کرد.

اسما ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
نیکی جون هرکاری دوس داری بکن مغرور باش شاد باش و...

س ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۵
افرین نیکی کریمی منم خصوصیات اخلاقیم مثل شماست درستش همینه
ناشناس تازه به ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶
خانم کریمی من تبریک به مادرت می گم چنین دختری تربیت کرده الهی سحر قریشی رهنما قربانت بره

صدیقه اعتماد قلتاش ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵
لایک داری نیکی چون نجیب وبا وقارهستی متین بمان دوست داشتنی هستی

بهنام ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷
پیری علاجی نداره خانم بازیگر. همه ما آدما یه روزی پیر وناتوان میشیم تو هم استثنا نیستی پس اینقدر برا ملت ادا نیا

ناشناس ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۳
مغرور خیلی زیاد

۰ ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۶
آدمای مغرور افسرده ان .من خودمم دست خودم نیست ذاتن مغرورم ولی افسردم اون چیزیکه دیگران میبینن ودربارم فکرمیکنن اصلا نیستم خیلی فرق دارم .

ابوالفضل فرهادی ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
عزیزان.. بزرگواران.... مطلب مهمی را بگویم.... وقتی خداوند به انسان سلامتی زیبایی شهرت مقام هنر عطا میکنه... شخص مسئولیت ش بیشتر میشه.. و باید به مردم ارزانی کنه.. وقتش را برای مردم صرف کنه تا از داشته هاش به مردم.. انتفال بده.. چون خدا هر چی داده نگفته فقط برای خودت دادم و خرج دیگری نکن.. خداوند چیزهایی که میده باید در راه خلق مصرف کنیم امانت دار نباشیم.. خاصیتت برای مردم چیه.؟ وقتی انسان از دنیا میره.. داشته هاش را با خودش نبره .. بهتره... ما مسئول هستیم که به نردم خدمت کنیم و بایستی جوابگوی خدا وند... باشیم... اینطور نباشه که نردم به شما احتیاج داشته باشند و سما بگی وقت ندارم.. برای خودم میخام باشم... نه اینگونه برای خودم باشم و برای خودم وفت بگذارم. نیست و در مفابل باید حوابگوی اعمالمان باشیم و ناگفته نماند... کسانیکه زندگی و عمر و هنر شون را برای رضایت مردم هزینه می کنند و نیازها و احتیاجات نردم را جواب مثبت میدن... تا ابد زنده نام خواهند بود... کاش من بجای خانم کریمی میبودم تا خودم را در راه طرفدارانم... فدا کنم... دوست دارم خدا .. هرچی به خانم کریمی داده به من ارزانی کنه.. تا نشان بدهم که چطور برای هوادارانم... شبانه روز... عمرم را صرف میکنم.. چون لذتی بالاتر از این نمی ببنم

ادمک ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵
هر کسی جهانش ودیدگاهش با بقیه آدمها فرق داره باید به خانم‌ کریمی حق داد همینکه در زندگی خیلی از مثال رو رعایت می کنه وبی حاشیست مسیرش درست به یک خود شناسی رسیده با ارزوی سلامتی و موفقیت بیشتر

هرمز ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
ایناکه کشف حجاب کردن.موقع مرگ .بیشتریادخدا آزارشون.میده :