اسکی ناشیانه نفیسه روشن + فیلم

۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو جدید نفیسه روشن بازیگر جنجالی تازه عروس سینما و تلویزیون از تفریح لاکچری اش را ببینید.
اسکی ناشیانه نفیسه روشن + فیلم

ویدیو تفریح لاکچری نفیسه روشن که البته ظاهرا تازه کار است و هنوز مونده تا حرفه ای شود را در زیر ببینید.


نفیسه روشن این روزها حاشیه ها و توجهات زیادی را به سمت خودش کشانده است. او که مدت ها به دلیل طلاق جنجالی اش حاشیه ساز بود حالا با ازدواج ناگهانی دوباره جنجالی شده است. نمی خواهیم قضاوت کنیم که این رویدادها چه نیتی داشته ولی آخر این داستان طلاق و ازدواج و حاشیه هایی که با عمومی کردن مسائل خصوصی داشت، فالوورهای زیادی بود که خانم روشن به آن رسیده است.

اسکی ناشیانه نفیسه روشن + فیلم

نفیسه روشن دوست دارد مثل سلبریتی های خارجی با او رفتار شود

ظاهرا خانم روشن از رفتار ایرانی ها در اینستاگرام راضی نیست و دوست دارد مانند بلاگرها و چهره های مشهور اینستاگرام در دنیا با او رفتار کنیم. او ر اینباره می گوید : کل دنیا از اینستاگرام برای پیدا کردن دوستانشان، تجارت، گسترش روابط اجتماعی، تقسیم کردن روابط شاد با یکدیگر استفاده می کنند و در یک روند شاد و خوب جلو می روند. اما اینجا شما از همسرت، مادرت عکس بگذاری هزار فحش می‌خوری، از تفریحت پست بذاری برچسب فخر فروش می‌خوری، از حیوان خانگی‌ات بگذاری فحش می‌خوری و... در واقع هر کاری که بکنیم در اینستاگرام مورد تهاجم عده‌ای قرار می‌گیریم.

JAMSHID..TIGER ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
سلام خانم روشن..جمشیدتایگرم‌.نوکر ناکام خانم الناز شاکردوست(البته فعلا..دلم خیلی روشنه)..باورتون میشه من حاضرم به خانم الناز شاکردوست رایگان اسکی یاد بدم‌....آخه وقتی خارج از کشور بودم یاد گرفتم...واسه منو الناز خانم دعا کنین خانم روشن...بخدا شما قلبتون پاکه.. مخلص خانم الناز شاکردوست جمشیدتایگر..

فرزاد ملقب به فری ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴
با ادب ترین پسر این جمع جمشید تایگره،بی ادب ترینشونم منم
عجیب دیدم چطور دیپورت شدی جمشید