سکانس جنجالی صیغه کردن دختر کم سن توسط مرد مسن و شوگر ددی شدن او در سریال جدید حرفه ای با حضور سیروان خسروی خواننده مشهور.
تبلیغ صیغه دختر کم سن و شوگر ددی در سریال جدید ایرانی + فیلم

سریال جدید حرفه ای با حضور سیروان خسروی و برادرش زانیار از امروز پخش شده است و در همین قسمت اول سکانس صیغه کردن دختر جوان توسط یک مرد من سوژه کاربران فضای مجازی شده است.


سریال حرفه ای که با حضور خواننده مشهور سیروان خسروی آغاز شده است همین ابتدای کار حاشیه های خاص خودش را داشته است. فیلمبرداری این سریال با بازی سارا بهرامی، سیروان خسروی، ماهور الوند، زانیار خسروی و علی مصفا و.. تا تیرماه ادامه دارد و در شانزده قسمت از سامانه نماوا پخش خواهد شد.

تبلیغ صیغه دختر کم سن و شوگر ددی در سریال جدید ایرانی + فیلم

انتقادها به بازیگری سیروان خسروی

کمی طول کشید تا فرزاد فرزین خواننده پاپ را مردم به عنوان بازیگر قبول کنند و طبیعی است که همین ابتدا مردم سیروان خسروی را به عنوان بازیگر قبول نمی کنند و برخی ها انتقاد می کنند. ولی اگر پشتکار پژمان جمشیدی را داشته باشند قطعا موفق خواهند شد. سیروان خسروی متولد 4 مرداد 1361 در تهران است و اصالتا کرد است. او خواننده سبک پاپ، تنظیم کننده، آهنگساز ، صدابردار و ناظر ضبط ایرانی است. وی برادر بزرگ تر زانیار خسروی می باشد، که خود از خواننده سبک پاپ و رپ است. او از سن 11 سالگی به مدت چهار سال نزد اوی جونیو به آموزش موسیقی و کیبورد پرداخت.

ُسلدا ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
ُسلدا ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹
با این‌فیلما فقط اعتماد پدر ومادرا به بچه هاشون از بین‌میره

اسما ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴
این فیلم نشان دهنده ی یکی از مشکلات جامعه است که متاسفانه تو تلگرام و اینستا پیج هم دارن آدم نمیدونه چی بگه

رستا ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۴
دقیقا
۰ ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۴
قبح همه چی دیگه ریخته شده .

مینو ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۴
زیباترداره میشه مملکت

فاطمه گلی ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۳
والا نمی دونم موضوع فیلم چیه پس نمی تونم با یه سکانس قضاوت کنم