محمدرضا گلزار : بخوای مثل من بشی باید زحمت بکشی + فیلم

۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو درباره محمدرضا گلزار بازیگر جنجالی که زحمت کشیدن و کارهای مختلف او برای رسیدن به این جایگاه را نشان می دهد.
محمدرضا گلزار : بخوای مثل من بشی باید زحمت بکشی + فیلم

ویدیو انگیزشی از محمدرضا گلزار بازیگر جنجالی این روزها منتشر شده است را در زیر ببینید. جالب است بدانید محمدرضا گلزار بازیگری، خوانندگی، مجری گری، ورزش های مختلف مثل والیبال بدنسازی و ... را در طول هفته انجام می دهد ! تازه به سفر هم می رود و کارهای تبلیغاتی اش را نیز انجام می دهد.


یکی از فعالیت هایی که محمدرضا گلزار از بچگی به آن علاقه داشته و امروز هم به صورت جدی دنبال می کند خودروسازی است ! جالب است بدانید که او علاقه بسیار زیادی به برند رولز رویس دارد و به همین دلیل برند خودرویی خودش را شبیه به این طراحی کرده و می خواهد روزی برسد که مثل رولز رویس یک برند خودرویی خفن داشته باشد.

محمدرضا گلزار : بخوای مثل من بشی باید زحمت بکشی + فیلم

حمایت پوریا پورسرخ از محمدرضا گلزار

این روزها که مد شده بازیگرانی به محمدرضا گلزار حمله می کنند و می گویند که او سوپراستار نیست (چند موردش را قبلا در برخط نیوز معرفی کردیم) بد نیست صحبت های پوریا پورسرخ بازیگر مرد مشهور تلویزیون را درباره گلزار بخوانید : یادم هست سر کلاس «کارنامه» بودیم که یکی از اساتید درباره آقای گلزار صحبت می کردند و می گفتند کسانی که صرف چهره دارند، ممکن است سال دیگر نباشند و سپس پرسیدند آیا کسی می خواهد جای گلزار باشد؟ از آن کلاس فقط من دستم را بالا بردم. بالاخره آقای گلزار سوپراستار است و جایگاه دست نیافتنی دارد. الان می بینیم که هنوز هم آقای گلزار هست. وقتی کسی طرفدار دارد باید به او احترام گذاشت و البته او هم مثل هر بازیگر دیگری، نقش خوب و بد دارد.

علیرضا ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۱
موفق باشی دلاور

مریم ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷
بله صحیح

برد پیت ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۳
سلطان تو روو بازیگری تمرکز کنی خعععیلی بهتره خوانندگی بت نیومده

ناشناس ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
زحمت؟!؟!یکی توزحمت کشیدی،یکیم احمدی نژاد....فقط کاش 1چیز دیگه هم میکشیدین،که افسوس،سنگ پاروتحقیر کردین.

ناشناس ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳
باعرض سلام چقدر حسودی آقای محمد گلزار رو میکنین بلاخره زحمت کشیده به اون چیزهایی که خواسته رسیده من شنیدم ازنظر مالی به مردم کمک میکنن ولی هرکس جای ایشون بود این کار رو نمیکرد خدا میدونه کدام بنده اش رو تو کدوم جایگاه قرار بده خدا بهشون وبه پدر ومادرشون عمری با عزت تنی سالم اعطا کنه
غریبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
کمک کردن به مردم گلزار و دیگری نداره هر کی رو وسعش به همنوعش کمک میکنه.شما از کجا میدونی اگه کسی دیگه جاش بود اینکارا نمی‌کرد؟!
تیمسار! ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۱
خدا رحمت کنه، استاد بزرگ سینما ،زنده یاد ایرج قادری را، چون ایشان شما رو راه انداخت ! بعدم یه شکل قیافه ایی داشتی!؟ بقول بچه ها جفت شیش اوردی همین!؟

م. ع ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
باباکدام شکل وقیافه کلی عمل زیبایی انجام داده ، گوش درازعین آیینه اتوبوس دارندکه ایشان کوچیکش کرده بینی عمل شده چانه درازودهن بزرگ که بعضی وقتهاغنچه اش می کندقیافه اش کلادست کاری شده که اینگونه تواین سن شکسته شدند،واقعانژادزیادجالبی ندارند،منتهی مغزاقتصادیش کارکردپول پارومی کند.
امیرعلی ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
ممرضا گلزار فقط بخاطر خوشگلیش معروف شده

آسمان ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱
برای جامعه بشری چکارکردید؟که پوزش ومی دید،آخرنخبه ای،کارآفرینی ،سیاستمداری دانشمندی قهرمان ورزشی هستیدکه مثل شمابشیم، شماماشینی هستیدکه پول کلان راجابه جامی کنید درواقع ماشینی درخدمت سرمایه داران وخدمت رسانی به آنان.