رونمایی همسر پیمان قاسم خانی از مادر بی حجابش + فیلم

۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو جنجالی میترا ابراهیمی همسر جوان پیمان قاسم خانی از مادرش که حجاب ندارد را ببینید.
رونمایی همسر پیمان قاسم خانی از مادر بی حجابش + فیلم

ویدیو متفاوتی که میترا ابراهیمی همسر جوان پیمان قاسم خانی (دوم) از مادر خودش در حین تماشای بازی فوتبال منتشر کرده است را ببینید.


میترا ابراهیمی این روزها به اسپانیا رفته و مشغول درس خواندن است و ظاهرا پیمان هم با او به اسپانیا رفته است ولی پیمان زیاد تمایلی به عنوان کردن آن ندارد و فقط چند بار با میترا ابراهیمی دیده شده است. البته چون روزهای زیادی قرار است میترا ابراهیمی آنجا بماند ممکن است پیمان قاسم خانی به ایران بازگشته باشد چرا که اخیرا با همسرش دیده نشده است.

رونمایی همسر پیمان قاسم خانی از مادر بی حجابش + فیلم

حمایت جنجالی میترا ابراهیمی همسر پیمان قاسم خانی از حیوانات

میترا ابراهیمی گیاهخوار است و به شدت برای حیوانات تلاش می کند و کمپین های مختلف راه اندازی می کند که جدیدترین آن حمایت از حیوانات در مقابل تولید چرم بوده است. جالب است که او یکبار یک قصاب که از فالوورهایش هم بود را بلاک کرد و از مردم خواست که او را ریپورت کنند ! همسر جدید پیمان قاسم خانی که بعد از طلاق بهاره رهنما با او ازدواج کرده در حال تحصیل است. خانم ابراهیمی این روزها در خارج از کشور هستند و گویا برای تحصیل رفته اند. میترا ابراهیمی متولد ۱۳۶۸ است. او لیسانس مدیریت جهانگردی و ارشد روانشناسی بالینی دارد. ابراهیمی به عنوان روانشناس بالینی کودک و نوجوان فعالیت دارد، اما در چندین دوره ی هنری از جمله فیلمنامه نویسی، فیلمسازی، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و تجربه ی ساخت یک فیلم مستند را هم دارد.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
ناشناس ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰
پیمان قاسم خانی ازفرش به عرش رفته

ناشناس ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۹
ننه بهاره فرش بود ننه میترا عرش
سارا ایزدی ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲
این چیه دیگه گذاشتی

لیلی ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
فیلم قاز مامانش
ناشناس ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۵
این مامانش بود یا باباش بود ؟؟؟

اسما ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۱
مامانش
فهیمه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
ننش