مسخره کردن لهجه توسط همسر مهدی قائدی + فیلم

۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
لایو جنجالی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن فوتبال که در آن لهجه یک فرد را مسخره می کند.
مسخره کردن لهجه توسط همسر مهدی قائدی + فیلم

در بخشی از لایوی که ستاره معصومی همسر مهدی قائدی در دبی گرفته بود لهجه ی فردی را مسخره می کند که با واکنش شدید کاربران مواجه می شود و در لایو او فحاشی می کنند.


بخشی از ویدیو به دلیل نمایش فحاشی کاربران بریده شده است. همسر مهدی قائدی این روزها در دبی بیشتر از خود مهدی حاشیه ساز بوده است. بیشتر رفتار او در نمایش دادن زندگی مجلل و شاهانه اش در دبی مورد انتقاد مردم قرار می گیرد و آن را فخر فروشی می دانند. البته وضعیت زندگی مهدی قائدی از وقتی که در ایرا نبوده و الان در دبی است هزار درصد تغییر کرده است و این کشور عربی واقعا قدر ستاره های ورزشی را می داند !

مسخره کردن لهجه توسط همسر مهدی قائدی + فیلم

مهدی قائدی و همسرش در راه اروپا

با اینکه زندگی مهدی قائدی  و همسرش در دبی رویایی است که خب آرزوی خیلی از بازیکنان فوتبال است ولی ظاهرا او زیاد هم از شرایط راضی نیست و هدفش این است که خیلی زود به اروپا برود ! هر روز در هتل ها و مراکز تجاری لوکس و هدیه های گرانقیمت و زندگی در برج لاکچری و ... هر آنچه یک بازیکن فوتبال از این دنیا می خواهد ! البته مهدی قائدی می گوید که زیاد در لیگ عربی نمی ماند و به زودی به اروپا می رود ! اما خیلی از طرفداران استقلال بر این عقیده هستند که مهدی قائدی فوتبالش افت خواهد کرد و آنگونه که فکر میکند به لیگ اروپا نمی رود.

مستی ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
منا ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲
الان لهجه مشهدی رو مسخره کرد؟

اسما ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
فکرکنم آره
حامد ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
بابااین بنده خداتازه به دوران رسیده هست زیادسربه سرش نزارین

دانیال جیرفت ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۵
بابا زالو ی نگاه ب قیافت بکن بعد کسی رومسخره کن
ناشناس ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶
اینا حال نکنند ما فقیر بیچاره ها حال کنیم عجب دنیایی

صدرا ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸
مسخره کردن دیگران اسم جدیدش حال کردنه
؟؟
... ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸
ناشناس ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷
باز این بی جنبه ها

قاسم ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸
تازه به دوران رسیده و بی اصل و نسب دیگه . کاش یکی نگاه میکرد و می‌گفت تا پنج جد این خانم و آقا بی غیرت چون مستقیم ریشه به رفتار تاثیر داره شما از شیر مادر و رنج پدر چی میدونید

مهدی ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
وقتی آب نباشه قورباغه ابو اتا میخونه

ناشناس ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۸
لهجه ی خودت که از همه ضایع تر هستش مسخره

Mehdi ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۷
زن قائدی از یک طرف با توجه به سنش( که 7 سال از مهدی بزرگتره) و از طرف دیگه با توجه به افزایش پول و سرمایه همسرش، میدونه که ازدواجش با قائدی، برای همیشه دوام نداره. برای همین هم هست که به شدت در تب و تاب رسیدن به اروپا و به دست آوردن استقلال مالی هستش.(حالا از طریق مدلینگ یا کارهای تجاری دیگه) یادمون باشه، که در اروپا (بر خلاف کشورهای مسلمان آسیایی)، زن موقع طلاق نصف اموال شوهر رو صاحب میشه. بهرحال، این زن، تا اینجای کارش که خودش رو زن خیلی زرنگی نشون داده و داره پله های پیشرفت رو دو تا یکی طی میکنه.