رونمایی و فخر فروشی جدید صبا راد مجری زن تلویزیون + فیلم

۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
رونمایی صبا راد مجری زن صدا و سیما از خانه جدیدش در تهران و بالکن و بخش های این خانه را در این ویدیو ببینید.
رونمایی و فخر فروشی جدید صبا راد مجری زن تلویزیون + فیلم

صبا راد مجری زن صدا و سیما که چند روزی است به تهران برگشته به دنبال اجاره کردن خانه بود که در چیتگر در یک برج لوکس منزلی را اجاره کرده است. (البته خودش می گوید اجاره کرده است ممکن است خریده باشید !)


صبا راد این روزها به شدت درگیر اینستاگرام شده و خیلی از مسائل شخصی زندگی اش را با فالوورهایش به اشتراک می گذارد و همین دلیل باعث به وجود امدن حاشیه های زیادی شده است. او اول زندگی اش را فروخت و به ترکیه رفت و آنجا خانه ای خرید (تقریبا لاکچری و بزرگ) و بعد از مدتی حالا دوباره به تهران برگشته و یک منزل لاکچری در دریاچه چیتگر اجاره کرده است.

صبا راد مجری زن تلویزیون منطقه لاکچری و بالکن رویایی ! + فیلم

حاشیه های صبا راد و مانی رهنما

یکی از جنجالی ترین حاشیه ی زندگی صبا راد و همسر خواننده اش مانی رهنما لایو آنها درباره مهاجرتشان بود. شاید وقتی آن لایو را گرفتند به این فکر نمی کردند که ممکن است خیلی زود پشیمان شده و به ایران برگردند. حتی مدتی هم مادر مانی رهنما کنار آنها در ترکیه زندگی می کرد ولی مشخص نیست چرا صبا راد و مانی رهنما تصمیم گرفته اند که خانه لاکچری شان در ترکیه را رها و به ایران برگردند. احتمال خیلی زیاد مسئله کاری است. صبا راد (فاطمه راد) مجری سابق صدا و سیما است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. او مدتی بود که به دنبال تاسیس برنامه مستقل اینترنتی بوده است.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
اسما ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳
مبارکه

ناشناس ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
گرگان؟؟

مریم ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
خانم راد برایتان فقط میگویم متاسفم شما با پود مردم بیچاره به اوج رسیدید و سپس حالا شدید دلقک سیرک حیف این سرمایه ای که صرف افرادی مثل شما شده کاشروجدان داشتی به جای این همه خودنمایی دل مردم پایین شهر را به سوز نیاوردی مردمی که با دو فرزند در خانه اجاره ای در کوچه پس کوچه های شهر با دو فرزند به سختی روزگار می گذرانند بعد شما با انوار پوشش نا مناسب دل می سوزانید پس حسابتان چی شد خدا به فریاد تان برسد

مهر ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵
صبا راد،ستاره معصومی وآرام جوینده عجب رقابتی عقده ای ها

ارتینا ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۲
یعنی عوق آورتر از این چیزی نیست که بعضیا فقط میخوان خودشون و داشته هاشونو تو چشم مردم‌ فرو‌کنن