جشن تولد میلاد حاتمی توسط همسرش سحر در غیاب او + فیلم

۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو جنجالی جشن تولد میلاد حاتمی صاحب سایت های شرطبندی که دستگیر شده توسط همسرش سحر سوژه کاربران فضای مجازی شد.
جشن تولد میلاد حاتمی توسط همسرش سحر در غیاب او + فیلم

سحر همسر میلاد حاتمی که مدتی است دستگیر شده است ویدیویی را به مناسبت تولد میلاد حاتمی گرفته است که سوژه کاربران فضای مجازی شده است.


نکته جالبی که کاربران به آن اشاره کرده اند این است که این اقدام سحر فقط برای جذب فالوور است که می خواهد بعد از میلاد حاتمی راه او را ادامه دهد. برخی از مردم هم که از میلاد حاتمی کینه داشتند و پول خود را در قمار از دست داده بودند عنوان کردند که روزهایی که غرق در خوشی بودی و به ما پوزخند می زدی و با پول های ما خوشگذرانی می کردی باید به فکر این روزها هم می افتادی که ممکن است گیر بیفتید.

جشن تولد میلاد حاتمی توسط همسرش سحر در نبود او + فیلم

اعترافات جنجالی میلاد حاتمی بر علیه شاخ های اینستاگرام

میلاد حاتمی در مصاحبه رسمی که با صدا و سیما داشت اعترافاتی را درباره ساختار سایت های شرطبندی در ایران و کلاهبرداری این سایت ها از مردم عنوان کرد که خیلی از شاخ های اینستاگرامی علیه او واکنش نشان دادند و او را به دروغگویی متهم کردند.همچنین سحر همسر میلاد هم با شنیدن احتمال اعدام شدن میلاد حاتمی ویدیویی منتشر کرد که در ان به شدت گریه می کرد ولی جالب است که مردم برای او دلسوزی نکردند زیرا فخر فروشی های او با پول مردم را از یاد نبرده بودند. اتهامات میلاد حاتمی شامل فعالیت تبلیغی علیه نظام، توهین به مقدسات اسلامی، روابط نامشروع، نشر محتوای مبتذل و مستهجن در فضای مجازی است. از دیگر اتهامات میلاد حاتمی و تجاهر به فسق، دعوت مردم به ویژه نوجوانان و جوانان به فساد و فحشاء، عضویت در شبکه سازمان یافته قمار، کلاهبرداری و پولشویی و کسب در آمد از محل نامشروع است. میلاد حاتمی در ترکیه دستگیر شد. اعترافات میلاد حاتمی از تلویزیون پخش شد.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
اسما ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۹
میلاد باید به عواقب کاراش فکرمیکرد حالا معلوم نیست اعدام میشه یا چی...

ساغر ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۷
تو برو به فکر خودت باش کم‌چرت بگو میلاد خودش میفهمه