روایت بهاره رهنما از شماره دادن مرد متاهل + فیلم

۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
خاطره عجیبی که بهاره رهنما بازیگر جنجالی از یکی از آشنایانش که در خارج زندگی می کند تعریف می نماید را در این ویدیو ببینید.
روایت بهاره رهنما از شماره دادن مرد متاهل + فیلم

بهاره رهنما بازیگر زن مشهور خاطره جالبی از یکی از آشنایان خود که همسرش به ایران می آید و عمل های زیبایی را انجام می دهد تعریف می کند.


بهاره رهنما این روزها سخت مشغول درس خواندن برای وکیل شدن است ! او بعد از ممنوع الکاری در صدا و سیما و ترک پروژه هایش تصمیم گرفته که وکیل شود. البته جالب است بدانید که آزمون وکالت یکی از سخت ترین آزمون ها به لحاظ قبول شدن است چرا که تعداد بسیار زیادی در آن شرکت می کنند ولی فقط تعداد اندکی از شرکت کنندگان می توانند قبول شوند. با اینحال بهاره رهنما که همیشه در فضای مجازی مشغول است باید دید چگونه می خواهد در این آزمون قبول شود.

روایت بهاره رهنما از شماره دادن مرد متاهل + فیلم

بهاره رهنما : وضع مالی من عالی نیست

مردم می گویند که بهاره رهنما به دلیل وضعیت خوب مالی حاجی با او ازدواج کرده است ولی خودش دقیقا برعکس این ادعا را عنوان می کند.  بهاره رهنما در بخشی از گفتگویش در این برنامه درباره جنجال پوشیدن لباس عروس گفت: بله من در۴۲ سالگی لباس عروس پوشیدم و عکس گرفتم و قطعا در انتخاب همسر یکی از ملاک های من موقعیت مالی همسرم بود اما چیزهای افسانه ای که می گویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام، با خنده گفت: مگر اینکه حاجی پنهان کرده باشد. بهاره رهنما بعد از جدایی از پیمان قاسم خانی در تاریخ 96/6/4 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. جالب است که روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
محمد ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
ننه بهار وکالت برای جهان اخرت میخوانی؟انجا خودش وکیل عادل داره شما به خودت زحمت نده ننه تو با این سنت چشمهای کم سوت واقعا جوانترها از ننه بهار یاد بگیرید زگهواره تا گور دانش بحویید

اسما ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸
زود باشین بجویین
علی ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۹
نترس بلده چه جوری مدرک بگیره چنان راه رو برای خودش باز میکنه که بدون آزمون مدرک گرفته بایه وعده خونه یارو آره

گمنام ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴
واقعا یکی ازچیپ ترین بازیگران ایرانه این خانم رفتارحال بهم زن وتیپ حال بهم زن وخلاصه فقط باپررویی زندست چون کس دیگه ای بودسرشومیزاشت میمردبعداون جوابهاوکلیپهایی که لرهای عزیز نثارش کردن
پریزاد ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴
عزیزم