کری خواندن محمدرضا گلزار بازیگر جنجالی برای طرفدارانش و اینکه به زودی یه بدن خفن رو می کند را در این ویدیو ببینید.
محمدرضا گلزار : آماده باشید میخوام یه بدن خفن رو کنم + فیلم

محمدرضا گلزار از درون ماشین فوق خفن و لوکسش در خارج کشور پیام داده که به زودی قراره یک بدن بسیار خفن رو کنه تا همه رو زخمی کنه.


محمدرضا گلزار بازیگر و خواننده مشهور که مدتی است مجری هم شده و البته فعال صنعت خودرو هم هست این روزها در زمینه پرورش اندام و بدنسازی خیلی ادعایش می شود و البته وقت زیادی از خود را صرف بدنسازی کرده است. معلوم نیست که در آینده هم می خواهد همین شکل پیش برود یا نه ولی آنچه مشخص است بعد از ایام قرنطینه که کسب و کارها رونق گرفت قطعا این همه وقت نمی کند که به ورزش حرفه ای بپردازد.

محمدرضا گلزار : آماده باشید میخوام یه بدن خفن رو کنم + فیلم

کارگری محمدرضا گلزار در رستوران

یکی از صحبت هایی که همیشه گلزار درباره وضعیت مالی خودش می کند این است که امروز من را نبینید گذشته من را ببینید که چه زحمت هایی کشیدم تا به اینجا رسیده ام. او می گوید با کار کردن در رستوران شروع کردم و آنقدر زحمت کشیدم تا بالاخر توانستم موفق شوم. محمدرضا گلزار چندی پیش خطاب به کسانی که او را پولدار دارای ثروت بادآورده می دانند گفت که برای پولی که دارم زحمت زیادی کشیده ام. محمدرضا گلزار خواننده، مجری و هنرپیشه معروف ایرانی است. او از سال ۱۳۷۷ فعالیت هنری خود را آغاز کرد و بازی در فیلم سینمایی آینه بغل، بانویی از ماه و در امتداد شهر را در کارنامه هنری خود دارد. آقای بازیگر دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات است. در قسمت زیر تصاویری از بازیگرانی که حج رفتند را قرار داده ایم. 

اخبار گوناگون در برخط نیوز
فاطمه گلی ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۸
مبارکتون باشه بدنتون حالا ما چیکار کنیم؟؟!!!!!!!!

اسما ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۹
خودتوتو آماده کنین طرفداراش

هم وطن ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
آره داداش ازهمان لباس بچه گونتون مشخص شد، حالااین یعنی چه؟که می خوایدبدن خفن رانشون بدید، ماهرچه شمارانگاه می کنیم فقط رشدعرضی وبدن پف کرده وصورت داخون رامی بینیم،سن رسیدبه چهل سال درسراشیبی قرارمی گیرید،آره بچه جون اینوآویزه گوشت کن.

S ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
بخدا ک رد دادی تو .

گل ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
بخدا راست میگی پول مفته دیگه
Shadii ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰
چرا دهنتونو پر میکنید میگید پول مفت ...زحمت کشیدن سختیای خودشو کشیده ...الان دزدی کردنم زحمت داره والاااا
حسین ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۵
شادی خانوم پول مفته بله پوله مفت ادمه زحمت کش که خودنمایی نمیکنه بدنموببنین بدنه چیتوببینیم به خرم دوره بردار بدنش هرکول میشه
ناشناس ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
فقط مونده که بغضیا از این گلزار یه بت بسازن واس پرستش و عبادت

صدرا ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
الان طرفداراش میریزن به کسایی که انتقاد کردن وخلاف میلشون نظر گذاشتن میگن حسودا فضولا

No name ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
ایرانیان ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
خوشی زیادزده به دلش،دیگه نمی داندچکارکنه گیرداده به بدنش،رژه ماشین هاش کم بودحال نوبت بدن وا رفته اش است که اونو نمایش بده مگرشماهرروزخودتوجلوآیینه نمی بینیدخیلی شیفته ی خودت شدی آقاپسربپایه وقت نیفتید.

تتلیتی ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
من یه تتلیتیم طرفدار تتلو عاشقشم جونمم برا تتلو میدم چون تتلو دورو حقه باز نیست مث این آقا و دروغ رتبه ۵ کنکور ضمن اینکه بی هنرم هست تازه
حسین ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۲
من بی احترامی به طرفدارت نمیکنم قبلامنم طرفدارش بودم ولی الان واقعا داغون شده
Lalisa ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹
نمی‌دونم چی بگم واقعا