بهنوش طباطبایی به سیم آخر زد + فیلم

۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو عجیبی که بهنوش طباطبایی بازیگر زن مشهور تلویزیون و سینما از خودش منتشر کرده است را ببینید.
بهنوش طباطبایی به سیم آخر زد + فیلم

بهنوش طباطبایی بازیگر زن مشهور تلویزیون و سینما ظاهرا قرار است راه تینا آخوندتبار را برود (از آنجایی که روز به روز ترمینات ورزشی او تخصصی تر می شود)


بهنوش طباطبایی مدتی است که به صورت حرفه ای ورزش می کند و تصاویر و ویدیوهایی از ورزش کردن خودش منتشر می کند. التبه ورزش کردن بهنوش طباطبایی به خانه و باشگاه محدود نمی شود و او حتی در طبیعت هم اقدام به ورزش های سنگین و حرفه ای می کند که می توان سبک جدید زندگی او را کاملا حس کرد.

بهنوش طباطبایی به سیم آخر زد + فیلم

تغییر بهنوش طباطبایی بعد از طلاق از مهدی پاکدل

به جرات می توان گفت بهنوش طباطبایی بعد از طلاقش به کلی عوض شده است. او بیشتر غرق درس و ورزش شده و اکثر لحظاتش را به همراه گربه لاکچری اش می گذراند. بهنوش طباطبایی در واکنش به درگیری های اخیر کشورهای همسایه ایران با انتشار تصویری از پرچم کشورهای اسلامی نوشت: مگر این همه ماه و ستاره، الله و لا اله الا الله روی این پرچم ها قرار نیست نشان صلح باشد و عدالت و برابری ... این صحبت بهنوش طباطبایی بی حاشیه نبوده و کاربران نظرهای مختلفی را مطرح کرده اند. تعداد قابل توجهی از کاربران به بهنوش طباطبایی گفته اند که سلبریتی ها نباید در مسائل سیاسی که دانش آن را ندارند دخالت کنند.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
اسما ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۹
خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان

۰ ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷
شیرمادر نان پدر حلالت
صدف ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷
نمیدونم چرا بعضی خانوما بعد طلاق هی میخوان نشون بدن خیلی خوشحالن و از قبل زندگیشون خیلی بهتره ولی واقعا نمیفهمن که تو چشم بقیه این کاراون واقعا تصنعیه و عقده گشایی قلمبه زده بیرون.کسی که واقعا شاد و در آرامش باشه خودشو تو درودیوار نمیکوبه و مدام سعی نمیکنه اینطور تهوع آور خوشحالیشو تو چشم بقیه فرو کنه.راحت زندگیشو میکنه

ناهید ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۶
اره واقعا..
منا ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
امان از تجربه
درجواب منا ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶
امان از عقده امان امان
فرخنده ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴
دقیقا درسته
۰۰۰ ۸ ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۶
همین مونده بهنوش به سیم آخر بزنه توام مثل بهاره رهنما برو یه شوهر خوب گیر بیار شوهر اولت رو دق بده ورزش فایده نداره

ناشناس ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
اینهایی که میان از بهنوش انتقاد می کنن اصلا به شما چه ربطی داره که اون چطور فکر می کنه .نه اینکه مهدی پاکدل و زن جدیدش کم عکس می ذارن و مانور نمی دن .چرا وقتی مطمئن نیستید الکی قضاوت می کنید .جواب خدا رو چی می خواهید بدید. چیزی که برای بهنوش فراوونه شوهر ه هم زیبا هم جذابه و هم بااخلاق و جوان .دماغتان رو از فضولی تو زندگی مردم بکشید بیرون .کمی فرهنگ داشته باشید. دلش می خواد ورزش کنه دوست ندارید نبینید وچشمهاتون رو بابا قوری کنید . فکر می کنید با این انتقادها که خیلی هاشم الکیه اون طبق میل شما رفتار می کنه .

در جواب ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۸
ناشناس محترم شماهم چشمای باباقوریتو از نظرات بکش بیرون اینجا رو‌گذاشتن نظر بدیم‌به مذاقتون خوش نمیاد نخونین تو هم نظرتو بگو راهتو بگیر برو..خوش کلدون
رها ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲
ماشالله بهنوش منم میخوام مثل تو باشم خداقوت پهلوان باعث افتخار زنان ایرانی