حرکت جلف و غیر عادی بهنوش بختیاری + فیلم

۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو جدید بهنوش بختیاری بازیگر زن مشهور که به سوژه جنجالی اینستاگرامی تبدیل شده است.
حرکت جلف و غیر عادی بهنوش بختیاری + فیلم

بهنوش بختیاری بازیگر زن مشهور تلویزیون و سینما ویدیویی از خودش منتشر کرده که خود را سوژه کاربران شبکه های اجتماعی کرده است.


بهنوش بختیاری در چند سال اخیر صحبت های سیاسی و اقتصادی را مطرح کرده که بعد از هر کدام مجبور به معذرت خواهی از مردم شده است ! بهنوش بختیاری در این سالهای اخیر فعالیت تلویزیون بسیار کمی داشته و بیشتر به سمت تئاتر و فیلم های سینمایی رفته و البته به سمت تجارت های متفاوت مثل جواهرات ! او طرفداران بسیار زیادی دارد و خب می خواهد مثل شاهرخ استخری وارد بیزنس طلا شود.

حرکت جلف و غیر عادی بهنوش بختیاری + فیلم

بهنوش بختیاری خطاب به مردم : همینه که هست !

در اظهار نظری جنجالی و حاشیه ساز بهنوش بختیاری خطاب به مردم گفت وضعیت اقتصادی همینه که هست قرار نیست هم بهتر بشه، شاد باشید و لذت ببرید از زندگی که این پیام او با واکنش بد مردم مواجه شد. بهنوش بختیاری معمولا مردم را به شادی دعوت می کند و خودش هم بازیگر پر انرژی هست و جالب است بدانید او دست به خیر است و کارهای خیر بسیار زیادی انجام داده و همچنین برای شادی سالمندانی که در خانه های سالمندان غریبانه افتاده اند تلاش زیادی می کند. غم رو که همه دارن دیگه اونکه خنده بیاره برامون کجاست، اونکه گم شده توی کوچه ها و صدای خنده ش از دور میاد. به هم قول بدیم شاد بمونیم. اگر بخواي به بالا دستات پز بدي فايده نداره، چون اونا هميشه به چشم حقارت نگاهت ميكنن… اگه بخواي به پايين دستيا پز بدي حسادتشون رو تحريك كردي… پس خود خود خودت باش با هر عقيده اي…. تنها قلب باز و تكليف روشن است كه به انسان إرامش ميدهد…و در هر شرايطي احترام انسانها واجب است… واجب ...

اخبار گوناگون در برخط نیوز
خودمم ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
تورو دیگه کجای دلم بزارم

همه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
اسما ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۴
این خواسته تکه کلام خارجیارو مسخره کنه خانم بختیاری یکی باید کارها و اداهای شمارو مسخره کنه

جلیل مختار ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
هنرمندای مارو نگاه کن خداوکیلی روز به روز یکی پشت سر اون یکی گندشون درمیاد