هجوم مردم برای عکس گرفتن با بهاره رهنما + فیلم

۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
حضور بهاره رهنما در نمایشگاه زیبایی و استقبال مردم از غرفه او و هجوم برای عکس گرفتن با او را در این ویدیو ببینید.
هجوم مردم برای عکس گرفتن با بهاره رهنما + فیلم

بهاره رهنما و حاجی همسرش این روزها در نمایشگاه زیبایی مشغول غرفه داری هستند و جدیدترین محصولات و متدهای مراقبت و زیبایی که توسط مجموعه های تجاری آنها ارائه شده است را معرفی می کنند. (غرفه مربوط به شرکت حاجی همسر بهاره است)


بهاره رهنما چندین مرکز تجاری و کلینیک زیبایی دارد و یا با آنها همکاری می کند و او همچنین با صنعت محصولات آرایشی بهداشتی هم ارتباط دارد. او هر ساله با حضور در این نمایشگاه مشتری های زیادی را برای مجموعه های تجاری زیبایی خودش به ارمغان می آورد. (البته او همیشه تبلیغ این مجموعه ها را در اینستاگرام خود می کند و تقریبا مردم دیگر با آنها آشنا هستند)

هجوم مردم برای عکس گرفتن با بهاره رهنما + فیلم

بهاره رهنما : من بیکار نیستم

بهاره رهنما در واکنش مردم که می گفتند تو همیشه در اینستاگرامی ناخن های شکسته خودش را نشان داد و گفت من هم مثل خیلی از شماها کارهای منزل را خودم انجام می دهم و در کنار آن هم کارهای تجاری و بیزنسی انجام می دهم که نشان می دهد خیلی سرم شلوغ است و اصلا بیکار نیستم. بهاره رهنما فعالیت بسیار زیادی در اینستاگرام دارد که موجب شده فالوورهای زیادی نیز داشته باشد. او انواع تبلیغات را در صفحه خودش منتشر می کند از کسب و کارهای مربوط به خودش (سالن زیبایی، دکتر پوست و ...) گرفته تا تبلیغ غذای سگ و گربه ! از آن طرف درآمد بسیار خوبی نیز از این تبلیغات کسب می کند که نوش جانش !

محمد ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
خاک تو سر کسی که اینجوری بخواد یا این پیره زن عکس بگیره ما جه مردم بدبختی هستیم

علیرضا ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۲
آی قوربون لبو دهن محمد گل گفتی بخدا
نازی ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۸
مردم که با خانم رهنما عکس میگیرن خدا شفا بده عقل بده همینه پول رو پول میزارن فیسشو به مردم میدن بادیگاردای گندشونو نشون میدن از ماست که بر ماست