صبا راد خانه لاکچری اش را با قرآن افتتاح کرد ! + فیلم

۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو بسیار جالب صبا راد مجری زن تلویزیون که خانه لاکچری اش در تهران را با قرآن و مراسمی ویژه افتتاح می کند.
صبا راد خانه لاکچری اش را با قرآن افتتاح کرد ! + فیلم

ویدیو جالبی که صبا راد مجری زن سابق صدا و سیما به مناسبتش شروع به کار و افتتاحیه خانه لاکچری جدیدش در ایران منتشر کرده است.


صبا راد این روزها به شدت درگیر ساکن شدن در ایران است و مدتی بود که به دنبال خانه بود تا اینکه بالاخره در دریاچه چیتگر یک منزل لوکس و گرانقیمت را اجاره کرده است که سه خواب به همراه ویویی عالی دارد.

صبا راد خانه لاکچری اش را با قرآن افتتاح کرد ! + فیلم

مهاجرت جنجالی صبا راد و بازگشت در سکوت !

مدتی پیش صبا راد مجری زن مشهور صدا و سیما که حالا دیگر با شکل و شمایل متفاوت نسبت به دورانی که در تلویزیون بود دیده می شود به ترکیه مهاجرت کرد که این مهاجرت حاشیه های زیادی داشت. آنها (صبا راد و مانی رهنما) بسیار خشنود از کار خود بودند و شرایط زندگی در ایران را سخت توصیف می کردند. مدتی صبا راد تصاویری خاص از زندگی اش در ترکیه منتشر کرد و بعد از آن نیز بلاگر اینستاگرامی شد و حتی برای جمع کردن فالوور قرعه کشی هم برگزار می کرد. تا اینکه ناگهان چمدان سفر بستند و به ایران برگشتند و هیچ توضیح خاصی درباره علت این تصمیم خود نداده اند. جالب است بدانید که صبا راد خصوصی ترین مسائل زندگی اش را با فالوورهایش در میان می گذارد اما در اینباره (برگشتن ناگهانی به ایران) توضیحی نداده است. صبا راد (فاطمه راد) مجری توانای تلویزیون کشور است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد یکی از مجریان معروف صدا و سیما بود.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
بی نام ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
چقدر لوس

ناشناس ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
وسیله مفت صدقه سری ، دک و پز و خونه لاکچری میاره

ناشناس ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
بیوه زنیکه از اون طرف اعلام میکنی ایران وطن تو و شوهرت نیست ، از اونطرف مال و اموال مفت صدقه جمع میکنی اینجا دک و پز میاری ؟

ناشناس ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
این خانم هم مثل بقیه که یه جوری از قرآن سو استفاده می‌کنند این خانم هم همینطور شده قرآن با خیلی از رفتارها ت مخالفه پس اره فیلم بازی نکنیم

ناشناس ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
راستی چی شد اینا برگشتن ؟ اینا نبودن چند وقت پیش میگفتن ایران وطن ما نیست جایی که توش آزاد باشیم وطنمونه ..پس چرا برگشتید ؟آهان کفگیرتون خورده ته دیگ !

مینا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴
چون این جماعت هیچ جایی غیر ایران نمی‌توانند پول مفت رو استخراج کنند
ناشناس ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
پول مفت بدون مالیات فقط در ایران اونم با کمک ملت درمیاد . تو تمام دنیا باید سخت کارکنی تا پول دربیاری . زندگی انگلی عده ای فقط اینجا برقراره
ناشناس ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱
مبارکشون باشه ان‌شاالله با دل خوش، سکونت کنند دراون ودرپناه خدا باشند همه شهروندان ما صدای زیبایی داره حقیقتا اصلآ منطقه چیتگرلاکچری نیست بزرگ نکنید بنده خدا یک خونه معمولی اجاره کرده مبارکش باشه و لطفا با هموطن خود مهربان باشید

ناشناس ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱
باهاشون فامیلی که طرف داریشون میکنی
صدرا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۸
ایشون همین چند وقته پیش میگفت ایران وطنم نیست..هرجاکه خوشبخت وخوشحالیم اونجاست وطنمون ..کجا میتونستن مثل ایران درامد داشته باشن..کی جز یه مشت ادم ساده که فالوشون کرده کی محلشون میزاره این به اصطلاح هموطنمون رو..
رویا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵
کثافت از کجا پیداش شد ترکیه بیرون اش کردن الاغ را بازم پیداش شد ازایران خانم راد تو خوش ات نمی اومد پس چرا اومدی

حسین ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۷
فامیل و حامی نیستم، ولی این ادبیات هم ، روال اخلاقی ندارد. خون را با خون که نمی شورند.
رویا ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
توخوبی
ناشناس ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
اینا همه چی حتی قران رو هم به مسخره گرفتن

مرسانا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۵
چی شد دوباره ایران خوب شد