پیش بینی طلاق آزاده صمدی و هومن سیدی توسط علیخانی + فیلم

۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو فوق العاده جالب از پیش بینی طلاق گرفتن آزاده صمدی و هومن سیدی بازیگران مشهور توسط احسان علیخانی مجری تلویزیون را ببینید.
پیش بینی طلاق آزاده صمدی و هومن سیدی توسط علیخانی + فیلم

چندین سال پیش آزاده صمدی و هومن سیدی زوج بازیگر تلویزیون و سینما در برنامه احسان علیخانی حضور یافتند و از جزئیات ازدواجشان صحبت کردند.


نکته بسیار جالب ماجرا اینجاست وقتی که آزاده صمدی از ازدواج ساده اش گفت و اینکه مهریه فقط 14 سکه است احسان علیخانی به شوخی می گوید پس فردا راحت طلاقت میده و همه می خندند و اینکه چندین سال بعد واقعا طلاق گرفتند سوژه کاربران شده و از این ویدیو به عنوان یک درس زندگی و غیر قابل پیش بینی بودن روابط یاد می کنند.

پیش بینی طلاق آزاده صمدی و هومن سیدی توسط علیخانی + فیلم

آزاده صمدی : عشق دروغه

آزاده صمدی در جریان حضور در برنامه پژمان جمشیدی درباره عشق صحبت کرد. او می گوید که عشق واقعی وجود ندارد و تا به حال عاشق نشده است. این صحبت های او به این دلیل که او متاهل بوده و وارد یک رابطه عاشقانه با هومن سیدی شده بود حاشیه ساز شد. ما هم مثل مردم مشکل نان و اجاره داریم : آزاده صمدی ادامه داد: من به عنوان یک هنرمند همچنان غم نان دارم و در خانه اجاره‌ای زندگی می‌کنم. از گفتن این حرف‌ها هم هیچ ابایی ندارم . او درباره تصور مردم از سلبریتی‌ها گفت: من به‌عنوان یک سلبریتی مصائب و رنج‌های خاص خودم را دارم و باید بابت آن‌ها تلاش کنم اما ویترین فضای مجازی مردم را به اشتباه می‌اندازد و من دوست دارم واقعیت‌ها را به مردم بگویم.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
پاییز ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
چرا عشق واقعی وجود نداره ؟؟؟وجود داره ولی قدرزر زرگر بداند قدر گوهر گوهری دختر باید تیز و باهوش باشه عاشق واقعی رو پیدا کنه

ناشناس ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
عاشقتم احسان جون اینم ترنم

روژین ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
آخی صمدی

no name ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
قیافه احسان و

Kian.....teh ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
ازدواج با سکه و زر و این حرفها نیست .الان متاسفانه اینجوریه دیگه ..زود از هم زده نمیشن .خسته میشن و متاسفانه تر طاقت ها کم شده و اگر کمی طاقت بیارن دو طرف و با هم بیشتر حرف بزنند و منم منم نکنند ..بعد مدتی درست میشه ..البته دخالت خانواده ها کمتر شده .دوستان( مخصوصا خانمها .دوستان مشاوره های بد و مثلا دلسوزی میدن ولی در واقعه زندگی و آتش میزنه ..واقعا حیف تو این گرانی و وضع و اوصاع ازدواج و مراسم و کوتاه مدتی بعد جدایی ..انشالله برا کسی پیش نیاد ..ولی ازدواجها شده معامله اکثرا