ادعای جالب فریبا نادری بازیگر زن مشهور و جنجالی درباره رفتار دوگانه مردم در فضای مجازی و در دنیای واقعی را در این ویدیو ببینید.
فریبا نادری : مردمی که فحش می دهند باهام عکس می گیرند ! + فیلم

فریبا نادری بازیگر زن صدا و سیما ادعا می کند که همان مردمی که در فضای مجازی به او فحش می دهند در دنیای واقعی اگر او را ببینند با او عکس یادگاری می گیرند.


فریبا نادری می گوید رفتار مردم دوگانه است. در فضای مجازی به من فحش می دهند ولی در دنیای واقعی من را که می بینند اظهار محبت می کنند و با من عکس یادگاری می گیرند و من امیدوارم روزی فضای واقعی و مجازی مانند هم بشود و اینگونه نباشد که تا وارد فضای مجازی می شویم به بازیگران فحش دهیم.

فریبا نادری : مردمی که فحش می دهند باهام عکس می گیرند ! + فیلم

فریبا نادری از کارهای اشتباه گذشته اش می گوید

فریبا نادری می گوید در زمان جوانی اشتباهات زیاده داشته و دوست ندارم دخترم مانند من شود و می خواهم شخصی متفاوت باشد. من در جوانی زیاد اهل مشورت گرفتن نبودم به همین دلیل انتخاب های غلط زیادی داشتم. فریبا نادری به مصاحبه های تند و رک معروف هست و همیشه صحبت های او با حاشیه هایی همراه بوده است. اختلاف سنی زیادی او با همسر اولش یکی از جنجالی ترین اتفاقات زندگی اش به حساب می آید که هنوز هم مردم از یاد نبرده اند. البته او همیشه از ازدواج اولش به نیکی یاد می کند و آن را سراسر عشق می داند. خانم نادری در کنار بازیگری فعالیت های دیگری هم دارد که برخی از آنها برای مردم معرفی شده است (ممکن است فعالیت های دیگری هم داشته باشد ولی هنوز درباره آن صحبتی نکرده باشد. خانم نادری بازیگر است و در کنار آن یک رستوران دار نیز هست و یک رستوران لاکچری در تهران راه اندازی کرده که به صورت تخصصی در کار جیگر است

اخبار گوناگون در برخط نیوز
اسما ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴
مریضن دیگه چیکارشون میشه کرد!!

سمیه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۷
راست میگه بنده خدا . منم همیشه همین برام سواله ، پ اینا کیه ن که فحش میدن !!؟؟؟!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟؟؟؟

حسین ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۲
همین که وجه وکفین را رعایت کرده، ظاهرا مشکلی نیست.

مبینا ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۱
متاسفانه ما ایرانی ها اینطوری رفتار میکنیم وکاش نبودیم اینجوری

ناشناس ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
نه اینطور نیست من اگه این و ببینم به هیچ وجه باهاش عکس نمیگیرم از همه دخترانی که زن مرد پیر میشن بخاطر موقعیت و بعد از مرگش زن مرد جوانتر و پولدارتر میشن بدم میاد میخواد فریبا نادری بشه یا هرکس دیگه ای همچین زنانی چندشن

ناهید ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲
ناراحت نباش از بی فرهنگی شونه

نازی ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۳
خوب خانم حواس پرت شما موافق دارین مخالف دارین من هم نه موافق ونه مخالف خنثی