پویان مختاری مسیحی شد + فیلم

۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
پویان مختاری شاخ جنجالی اینستاگرامی در اقدامی عجیب اقدام به تغییر دین خود کرده است !
پویان مختاری مسیحی شد + فیلم

پویان مختاری مدتی است که صلیبی را که علامت دین مسیحیت است بر گردن خود انداخته و برخی از رسانه های نزدیک به او می گویند او با این کار مسیحی بودن خودش را اعلام می کند.


او مدتی پیش با یک سوپر مدل (خودشان این لقب ها را به خودشان می دهند وگرنه ظاهرش خاک پای دختران ایرانی هم نمی شود)ازدواج کرده که این ازدواجش را در جشن تولد او اعلام کرد و با چند رسانه ی خارجی در اینباره مصاحبه کرده است !

پویان مختاری مسیحی شد + فیلم

ازدواج پویان مختاری برای اقامت و پولشویی ؟

پویان مختاری به دلیل شغل خاصی که دارد (کلاهبرداری از طریق قمار و شرطبندی) چند کشور تا به حال زندگی کرده و مرتب جای زندگی خودش را عوض می کند و این قطعا مربوط به ترس از دستگیر شدن است. او حالا مدتی است که در لندن زندگی می کند و با راه انداختن نمایش ازدواج و کسب و کار خاویار قصد دارد به پولشویی و اقامت در انگلیس برسد. پویان مختاری متولد ۸ مهر ماه ۱۳۶۹ در شهرستان ایذه ، خواننده ایرانی اسـت. او فارغ‌التحصیل فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی از دانشگاه اهواز اسـت. موسیقی را از یک بیت ۴۰ ثانیه ای « تا صحو ای بو اوفتیم و ره / از اشکفت و الهک تا کولفرح» شروع کرد. این آهنگ ناخواسته پخش شد و میشه گفت برخورد کسانی که آهنگ رو گوش کردن باعث شد کارم را ادامه دهم.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
اسما ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۷
همین یه کارش مونده بود دغدغه مردم حل شد

علی ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲
والا اینقدر عقده اش زده بالا از کنسرت تتلو دیگه کارد بزنی خونش در نمیاد اینقدرم خولو چله تو لندن نو اون ماشین اجاره ای داره آهنگ مزخرف خودشو گوش میده ، بداند که سربازان امام زمان انشالله هم او هم صاحران صهیونیستش را برای مجازات به مملکت اسلامی برمیگردانند
زهرا ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
انشاءالله خدا هرمفسد فاسق را نابودکنه
علی ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
تکبیر
Kurd boy ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۰
مهمه آیا؟

محمد ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۷
این جونور کی مسلمان بوده که الان مسیحی بشه

نازی ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۷
مگه مختاری مسلمان بود

تیمسار! ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۹
مگه مسلمان بود!!؟ گمان نکنم زیرا مسلمین باید قواعد وحدود را محترم بدانند و اجرا کنند!؟ البته مسلمان شناسنامه ایی زیاد داریم!!؟ وانگهی در دین مسیحی هم بی بند باری مجاز نیست و تقبیح شده است!

مبینا ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۳
مرتد

حنانه ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱
... ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۶
اوخی پویان مختاری خیلی نازه مسیحیم بشه فرقی نمیکنه

Fatiam ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۸
محمود ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
منتظر باش میاد میگیرتت
بی نام ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
خواننده
زررررررت