فحاشی داوود هزینه شاخ اینستاگرامی به ایران + فیلم

۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
فحاشی داوود غفاری مشهور به داوود هزینه به مردم و کشور ایران به دلیل ترس از دستگیر شدن را در این ویدیو ببینید.
فحاشی داوود هزینه شاخ اینستاگرامی به ایران + فیلم

داوود هزینه با نام اصلی داوود غفاری که یکی از شاخ های اینستاگرامی است از ترس دستگیر شدن و استرداد به ایران، به کشور ایران و ایرانی ها فحاشی می کند.


صحبت های داوود هزینه را نتوانستیم کامل پخش کنیم چرا که در پایان به ایرانی ها و کشور ایران فحاشی رکیک می کند. داوود هزینه روزی مثل پویان مختاری و دنیا جهانبخت شاخ اینستاگرام بود (حتی از انها معروف تر بود) ولی وارد دعواها و گنده لاتی در اینستاگرام شد و چندین بار حتی تا پای مرگ و کشته شدن پیش رفت به همین دلیل الان جایگاه آنچنان بالایی ندارد.

فحاشی داوود هزینه شاخ اینستاگرامی به ایران + فیلم

پویان مختاری شاگرد داوود هزینه

اگر بخواهیم درست به تاریخ شاخ های اینستاگرام نگاه کنیم، چهره هایی مثل پویان مختاری و ساشا سبحانی از داوود هزینه تقلید کردند و توانستند به فالوورهای زیادی دست یابند. داوود هزینه با نام کامل داوود غفاری یک چهره شناخته شده در اینستاگرام ، به واسطه‌ی کلیپ معروفی که در آن با در آغوش داشتن یک دختر و گفتن جمله‌ی «از این به بعد همه هزینه‌ها فقط برا تو میشه» بین کاربران ایرانی شناخته شد، که دلیل انتخاب نام داوود هزینه هم همین موضوع بود. وی متولد سال ۱۳۶۰ در تهران است و به ترکیه مهاجرت کرد. او یکی از جنجالی‌ترین چهره‌های اینستاگرام اسـت کـه به‌دلیل سبک زندگی لاکچری و روابط نامتعارف خود به شهرت رسیده است.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
۰ ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷
خاک توسر تون بی حیاها.

کوزت ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۵
اسمش رو شنیده بودم ولی قیافه اش رو ندیده بودم.بر خط نیوز اینم شرط بندی میکند؟

سردار علیرضاخان ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
داوود در توالت وابود دهن تو هم وابود/گاوچرون دربه در بدبخت آواره کارتن خواب ولگرد

اسما ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲
این هم اضافه شد

به طُ چه ۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
این از اول بود بقیه اومدن
.. ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳
چه مرگشه

نگم برات.. ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۰
این دوزاری خونش تو اریاشهر بود.. کاسب شیشه بود روزی صدتا جوون رو خراب میکرد و جنس میداد.. اون دادشش هاشم هم صاحب بارش بود. این دوتا شیشه فروش بودن... حالا ادم شدن. نه خانواده درست و حسابی داره نه خودش ادم بود. خلافکار و ادم خراب کن. موادفروش های دیگر رو میفروختن که خودشون بشن تهنا کاسب منطقه. هر چی پول داره از راه خون و چروک کردن صورت مادر جوون ها و دادن شب و تاریکی ب نوجون هاست.چندتا از رفیق هام این ادم با تعارف های جنس ب فنا داد. انقدر هم دختر ندیده ی بدبخت بود ک یادمه به دوجنسه های کارتون خواب برای پول مواد هم رحم نمیکرد و با اون ها هم برنامه داشت. امار این ادم و از ریشه دارم... خلاصه نگم برات... یه روز تو اون اینستا... یَخِ اش میکنمش. ادم دوزاری..

دخی اهوازی ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
شما که از کارهاش خبر داشتی چرا همون موقع لوش ندادی؟رو کردن دستش کار خوبی هست ولی مواظب خودت باش یه بلایی سرت نیاره اینجور آدمها خطرناک هستن.
۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
شما میگین الان آدم شده نه والا الانم همچین آدم نیست ازسگم کمتر .همچین آدمای آشغالی که شما توصیف کردین میان میشن شاخ اینستا دیگه .پدر من نمیشه که.۰
محمد ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۲
لیاقت ایران رونداری فهمیدی ...

۷ ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳
تو اصلا حق گفتن ایران رو نداری

هوا ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
واقعا خدا به خر شاخ نده اگه بده میشه این قاطر چموش