سرویس برخط پلاس - شاید برایتان جالب باشد که نحوه آشنایی امیر جعفری و همسرش، ریما رامین فر را بدانید. ...
امیر جعفری کجا عاشق ریما رامین فر ا شد؟  -  ناگفته ای درمورد پانته آ بهرامی

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - امیر جعفری از سلبریتی های محبوب سینما و تلویزیون است. همسر امیر جعفری هم مانند او از بازیگران سرشناس و دوست داشتنی است. امیر جعفری یک پسر به نام آیین دارد. امیر جعفری به همراه خانواده به خارج از ایران سفر کرده بود. در این سفر خانواده امیر جعفری و سالار عقیلی با هم بوده اند.

بسیاری از ستاره های مشهور امروز سینما تئاتر و تلویزیون ایران از دانشجویان ابتدای دهه ۷۰ هستند که خاطراتشان از نحوه تمرینات و سماجت در گرفتن نقش شنیدنی است !

 حتماً خاطرات جواد عزتی یا شهاب حسینی را شنیده اید اما یکی از مشهورترین اتفاقات در این زمینه خاطرات زیرزمین منزل پدری «پانته آ بهرام» است. امروزه در سینمای ایران امیر جعفری , ریما رامین فر ، سید علی صالحی و پانته آ بهرام شهرتی فراوان دارند و هر کدام با آثاری درخشان در کارنامه ، الگوی نسل جدید هستند. این چند دوست قدیمی در سال های آغازین دهه ۷۰ یکدیگر را در گروه های تئاتری پیدا کردند و پس از مدتی تصمیم به تاسیس یک گروه مستقل گرفتند .

بین خودشان کارها را تقسیم و نقش ها را تمرین می کردند و چون جایی برای جمع شدن و تمرین نداشتند، زیرزمین منزل پدری خانم بهرام با وجود فضای اندک تنها مکان دم دست بود !

در جریان همین تمرینات و سالها آشنایی امیر جعفری با ریما رامین فر به عشق مبدل و نامزد شدند و ....

امیر جعفری و همسرش در یوسف آباد زندگی می کنند و هنوز حین عبور از مقابل آن ساختمان قدیمی یاد روزهایی می افتند که تا دیر وقت در این زیر زمین نمایشنامه های بزرگ و کوچک نویسندگان دنیا را تمرین می کردند و همان تمرین ها از هر کدام بازیگرانی ساخته که امروز می شناسیم .

امیر جعفری بازیگر مطرح سینما و تلویزیون و همسر ریما رامین فر، به همراه خانواده خود سفری به خارج از کشور داشته است.

عکس لو رفته از امیر جعفری و سالار عقیلی در کشور اروپایی

در تصاویری که از خانواده امیر جعفری منتشر شده است، آن ها در کنار سالار عقیلی خواننده مشهور به همراه همسر و فرزندش دیده می شوند.

امیر جعفری کجا عاشق ریما رامین فر ا شد؟  -  ناگفته ای درمورد پانته آ بهرامی

توضیح امیر جعفری در رابطه با بابک زنجانی

۱)ارتباط من با آقای بابک زنجانی مربوط به شرایط امروز من و بابک نیست. ما دوست، بچه محل و همکلاسی قدیمی هستیم که طی ۲۹ سال گذشته ارتباط خانوادگی داشتیم و کنار هم بودیم.

شاید دلیل پایداری دوستیمون طی این سال ها این بوده که تا امروز هیچ نوع مراوده مالی و کاری باهم نداشتیم و نداریم چرا که فی نفسه نوع کاری که انجام می دیم متفاوت هست و هیچوقت نیاز نبوده که از موقعیت همدیگر استفاده ابزاری بکنیم.

طی این سال ها بابک رفیق صمیمی من بوده و من بعد هم خواهد بود فارغ از شرایط امروزش، مثل خیلی های دیگه که باهاشون دست رفاقت دادم و همیشه و همه جا کنار هم بودیم.

۲) بنده در جایگاهی نیستم که مشاور هنری مجموعه ای باشم. اساتید پیشکسوتی در عرصه هنر هستند که توانایی بسیاری در این زمینه دارند و از وجود مبارکشون استفاده می شود.

بابک از من به عنوان یک دوست در زمینه سرمایه گذاری در عرصه سینما راهنمایی خواست و من هم برحسب وظیفه هر آنچه که می دانستم را بدون هیچ چشم داشت مالی در اختیارش گذاشتم و تشویقش کردم که این کار را انجام بدهد.

چرا که به نظرم هر کسی که بخواهد کمکی به اقتصاد ورشکسته و بیمار سینما بکند باید مورد حمایت و تشویق قرار بگیرد، خواه این شخص بابک باشد یا هر کس دیگری.

ضمنا دوستانی که نسبت به عملکرد بابک انتقاد دارند می توانند با مراجعه به صفحه بابک نظراتشونو مطرح کنند و جواب بگیرند، بنده اینجا با جان و دل فقط پذیرای نظراتتون نسبت به خودم هستم و در آخر، دلیل شرکتم در مراسم تولد و بازگشت به سینمای استاد عزیزم ناصر خان ملک مطیعی هم چیزی جز ارادت و دلبستگی بنده نسبت به ایشان نبوده و نیست.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز