سرویس برخط پلاس - تصاویرمنتشر شده از فیش‌های حقوقی نجومی کان شرکت پتروشیمی امیرکبیر واکنش‌هایی را به دنبال داشته است. ...
جنجال حقوق های 84 تا 215 میلیون تومانی پتروشیمی امیرکبیر + فیش حقوقی مدیران

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - خبرگزاری صداوسیما ، مبالغ درج شده در این فیش ها، واکنش های متعددی را در فضای حقیقی و مجازی به دنبال داشته و پیگیری و شفاف سازی این موضوع، درخواست مردم از رسانه ها و مسئولان مربوطه بوده است.

در ۳ مورد از گزارش های دریافتی، حقوق های نجومی کارکنان پتروشیمی امیرکبیر به مبالغ ۸۴، ۱۲۵ و ۲۱۵ میلیون تومان، پرداخت شده است.

 رییس روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به خبرگزاری صدا و سیما گفت: موضوع این فیش ها هنوز مبهم است و بررسی های حاکمیتی ما از طریق مراجع ذی صلاح در باره این موضوع آغاز شده است.

 محسن ادیبی با تاکید بر اینکه روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیر کبیر موظف و مکلف به روشنگری و شفاف سازی فیش های نجومی صادر شده در این شرکت است اظهار داشت: در صورت هرگونه مقاومت از سوی شرکت درباره رفع ابهام ها، موضوع به جد از سوی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی پیگیری خواهد شد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز
ناشناس ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
مادامیکه ساختارهای اقتصادی اصلاح و درست نشه همینه هیچ فرقی هم نمی کنه این دولت باشه یا اون دولت . یاد حرفهای علی طیب نیا افتادم که می گفت " اقتصاد دولتی یعنی فساد . یعنی رانت . یعنی ماموریت و مزایای بیخود . یعنی امتیاز الکی و سفر و ماموریت آبکی . یعنی اختلاس و پارتی بازی " . این به اصطلاح مدیران برای تصاحب این میزها در موقع انتخابات سنگ تموم می گذارند و خودشون رو با تملق و چاپلوسی و دروغ و ریا و تزویر به سیاسیون می چسبونند و سر از این شرکتهای انگلی (بودجه بگیر دولتی ) در میارند و اونجا هم باند و گروه خودشون رو تشکیل می دهند . پس باید یک رفرم اساسی و یک جراحی حسابی ساختاری در اقتصاد صورت بگیره و سالیانه ترازنامه و صورت مالی این شرکتها حسابرسی بشه و توسط نهادهای نظارتی و کنترلی و بازرسی مستقل نظارت انجام بگیره و صورت مالی این شرکتها در معرض مطالعه و دید تمامی سهامداران قرار بگیره . وگرنه همیشه خدا همینه و دلخوش به دستگیری الف و ب و ج نباشید . چون مشکلی حل نخواهد . ومن الله توفیق . تقبل الله اعمالکم .