مانتوی شیشه ای نازنین بیاتی حاشیه ساخت + عکس

۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - نازنین بیاتی علاوه بر بازیگری، مدتی طراح لباس و صداپیشه نیز بود و در عرصه موسیقی نیز وارد شده است. ...
 مانتوی شیشه ای  نازنین بیاتی حاشیه ساخت + عکس

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - نازنین بیاتی بازیگر جذاب و دهه شصتی سینماست که با بازی در فیلم «دربند» دیده و شاخته شد. نازنین بیاتی در هر دو نقش طنز و جدی به خوبی بازی کرده که این نشان دهنده توانایی و استعداد نازنین بیاتی می باشد. نازنین بیاتی از بازیگران بی حاشیه ای می باشد که از همان ابتدا هم ترجیح داد تا با هنر خود معروف شود نه حاشیه و حرف و حدیث!مانتو جدید نازنین بیاتی سوژهه کاربران فضای مجازی شد.

مانتو نازنین بیاتی در افتتاحیه سریال مانکن مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت.

 مانتوی شیشه ای  نازنین بیاتی حاشیه ساخت + عکس

ناگفته نماند همانند برخی خانم های بازیگر اهل زدن تیپ های اَجق وجق هم نیست. در ادامه تصاویری از این هنرمند زیبا روی را در جشنواره سریال «مانکن» مشاهده می کنید.

نازنین بیاتی از دسته بازیگران جسوری است که در مورد مسائل سیاسی انتقاد و حرف هایش را به راحتی می زند که البته سلبریتی ها گاهی نه تنها از طرف خودشان بلکه به عنوان صدای مردم چنین کاری را انجام می دهند.

نازنینی خانم هم زمانی که طالبان به افغانستان نفوذ کرده بود استوری هایی منتشر کرد و در آن وضعیت افغانستان را با حال و احوال ایران مقایسه کرد که با نظرات موافق کاربران همراه شد.

 مانتوی شیشه ای  نازنین بیاتی حاشیه ساخت + عکس

او در ابتدا با گذاشتن عکسی از طالبان در افغانستان اقدام آن ها را در پوشاندن تصویر زنان از خیابان سرکوب کرد و در عکس های بعدی سانسور های عجیب را در تابلوهای تبلیغاتی سراسر شهر منتشر کرد.

از دیگر تیکه های سنگین او می توان به استوری که برای آقای نمکی وزیر بهداشت و نحوه مدیریتش اشاره کرد.نوع انتقاد وی واکنش جالب بسیاری از مخاطبان را در پی داشت.

 مانتوی شیشه ای  نازنین بیاتی حاشیه ساخت + عکس

 مانتوی شیشه ای  نازنین بیاتی حاشیه ساخت + عکس

منبع: پاتوق انلاین

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز