کشف حجاب کامل همسر مهران غفوریان در خارج ! + عکس

۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان که از زمانی که مهران دچار عارضه قلبی شد و در بیمارستان بستری شد با استوری ها و پست های اینستاگرامی اش در فضای مجازی خبرساز شده بود بار دیگر در کانون توجه قرار گرفت. ...
کشف حجاب کامل همسر مهران غفوریان در خارج ! + عکس

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان ودر عرصه بازیگری فعالیتی ندارد آرزو غفوریان در سال 1393 با مهران غفوریان ازدواج کردو صاحب یک فزند دختر به نام هانا شدند.ارزوغفوریان در عرصه مدلینگ نیز فعالیت میکندآرزوغفوریان با برندهای آرایشی همکاری دارد

آرزو و مهران غفوریان دختری خوش سر و زبون به نام هانا دارند و گاهی هم عکس و فیلم هایی از او منتشر می کنند. بعد از اینکه تصویری از دست تتلو شده آرزو خانم روی قلب مهران در شبکه های اجتماعی پربازدید شد حالا آرزو اینبار تصویری از نوازش دخترشان هانا را منتشر کرد که علاوه بر جلوهای مادرانه دست تتو شده خانم غفوریان هم جلو خاصی به این تصویر داده است.

کشف حجاب کامل همسر مهران غفوریان در خارج ! + عکس

کشف حجاب کامل همسر مهران غفوریان در خارج ! + عکس

البته فقط تتو آرزو خانم نبود که مورد توجه کاربران قرار گرفت بلکه ساعت و حلقه گران قیمت همسر آقای بازیگر هم از سوژه داغ فالوورها برای کامنت زیر عکس بود.

آقای بازیگر با همسر خوشگلش

در این میان که بسیاری از هنرمندان در حال طلاق و یا جدا شده از همسرشان هستند این نوع عاشقانه ها برای مخاطب بسیار زیبا و جذاب به نظر می آید. 

اما چندی پیش هم تصویری از مهران غفوریان همراه با همسرش منتشر شد که ظاهرا در خارج از کشور حضور دارند و مهران خان به مناسبت تولد خود با همسر خوش چهره اش آن را به اشتراک گذاشت که این تصویر هم با بازخورد زیادی همراه شد.

عدی ای برای آن ها آرزوی خوشبختی کردند و از دیدن این زوج ذوق زده شدند، عده ای هم از بی حجابی آرزو غفوریان نظرات تندی نوشتند.

کشف حجاب کامل همسر مهران غفوریان در خارج ! + عکس

حرف های غفوریان بعد از عمل

مهران غفوریان با انتشار تصویری از خود پس از عمل جراحی گفت:خیلی شاکر خدا هستم و خیلی ممنونم که اجازه داد زنده بمانم که این همه عشق مردم و دوستان و نگرانی هایشان را ببینم.

مهران غفوریان در صحبت های خود روی تخت بیمارستان گفت: خدایا ممنونم که به من فرصت دادی ببینم مردم چقدر دوستم دارند.

این بازیگر ضمن قدردانی از دوست داران و همراهانش، گفت:خیلی شاکر خدا هستم. خیلی ممنونم که اجازه داد زنده بمانم که این همه عشق مردم و دوستان و نگرانی هایشان را ببینم.

کشف حجاب کامل همسر مهران غفوریان در خارج ! + عکس

خدایا ممنونم که بهم فرصت دادی ببینم مردم چقدر دوستم دارند. نمی دانید چقدر ارزش دارد وقتی می فهمید زنده بودنتان برای خیلی ها مهم است.

قربان مردم مملکتم بروم، هرجای دنیا که هستند. خیلی خوشحالم که زنده ماندم و ممنونم که من را لایق عشق تان می دانید.

غفوریان سه شنبه (۲۷ مهر ماه) به دلیل عارضه قلبی تحت عمل جراحی قرار گرفت که عمل وی موفقیت آمیز بوده است.

منبع: شایا نیوز

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز