فیلم لوس بازی های سارا و نیکا برای عمل زیبایی در لایو

۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - واکنش سارا و نیکا به درخواست مردم برای انجام عمل زیبایی روی صورت شان و کنایه به عمل کردن هایی که در ایران مد شده است را ببینید. ...
فیلم لوس بازی های سارا و نیکا برای عمل زیبایی در لایو


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - سارا و نیکا به اجرای لایو در اینستاگرام علاقه زیادی دارند. در یکی از لایوها سارا و نیکا به سوالات مردم پاسخ دادند. سارا و نیکا نیاز به عمل بینی را در خود نمی بینند. همچنین سارا و نیکا از اینکه بسیاری از مردم گفتند شبیه هندی ها شده اند تعجب کردند. در این فیلم پاسخ سارا و نیکا را به سوالات فالوورها ببینید.

سارا و نیکا علاقه مند به افکت های اینستاگرامی

البته ما نمی گوییم که سارا و نیکا نیاز به عمل زیبایی دارند و ... برعکس اصلا نیاز به عمل زیبایی ندارند اما این نکته را هم بگوییم که سارا و نیکا در لایوها و عکس های شان از افکت ها و فیلترهای اینستاگرامی استفاده می کنند و این ظاهری که اخیرا از آنها دیده می شود واقعی نیست.

فیلم لوس بازی های سارا و نیکا برای عمل زیبایی در لایو

البته ما نمی گوییم که سارا و نیکا نیاز به عمل زیبایی دارند و ... برعکس اصلا نیاز به عمل زیبایی ندارند اما این نکته را هم بگوییم که سارا و نیکا در لایو ها و عکس هایشان از افکت ها و فیلترهای اینستاگرامی استفاده می کنند و این ظاهری که اخیرا از آنها دیده می شود واقعی نیست و اگر تصویر الانشان را با مثلا دو سال پیش مقایسه کنید متوجه این تغییر ناگهانی و استفاده از متدهای پیشرفته عکاسی برای تغییر در صورت قابل درک است.

مصاحبه جنجالی سارا و نیکا با یک مجری زن

مدتی پیش سارا و نیکا فرقانی در جریان یک برنامه اینترنتی داخلی مصاحبه ای را با یک مجری زن داشتند که سوالات بی ربط و کاملا خصوصی و البته +18 این مجری زن سوژه رسانه ها و مورد انتقاد مردم قرار گرفت.

فیلم لوس بازی های سارا و نیکا برای عمل زیبایی در لایو

این مجری زن درباره انتخاب پسران و رابطه دوستی با آنها از سارا و نیکا سوال می پرسید که با توجه به سن کم سارا و نیکا و البته طرفدارانشان که همگی زیر 18 هستند واقعا طرح چنین سوالاتی نیاز به ورود قاطع دستگاه های نظارتی و برخورد با عوامل آن برنامه را داشت.

منبع : پاتوق آنلاین

منبع : رکنا

روشا ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
راس گفتن خو

نظریه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
تو عکسهای چند سال پیششون پف پلک بالا دارن و لب بالاشون باریکتر از الانه.