استوری خاص زن شاهرخ استخری از لم دادن نبات کوچولو !

۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۸ زمان مطالعه : 7 دقیقه
سرویس برخط پلاس - سپیده بزمی پور، این تصویر پر احساس را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است ...
استوری خاص زن شاهرخ استخری از لم دادن نبات کوچولو !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - همسر شاهرخ استخری مترجمی زبان انگلیسی خوانده است. لیسانس حسابداری از دانشگاه بروکسل بلژیک نیز از دیگر تحصیلات همسر شاهرخ استخری است. همسر شاهرخ استخری به انتشار استوری و پست های مختلف از اعضای خانواده اش علاقه زیادی دارد. در یک استوری همسر شاهرخ استخری از عاشقانه های دخترش و شاهرخ استخری گفته است. در ادامه این عکس زیبا را که همسر شاهرخ استخری از کودکی های دخترش منتشر کرد مشاهده کنید.

استوری خاص زن شاهرخ استخری از لم دادن نبات کوچولو !

همسر شاهرخ استخری در سن 22 سالگی موفق به اخذ مدرک کارشناسی حسابداری شد. امیر بزمی پور پدر سپیده بزمی پور است که همسر شاهرخ استخری یکی از بهترین نقاشان رنگ روغن و مستند ساز معروف ایرانی است که اکنون با مادر سپیده در بلژیک زندگی می کند.

همچنین سپیده یک برادر بزرگتر از خودش به اسم سعید دارد که صاحب یکی از بهترین برندهای لوازم آرایشی در تهران است و همچنین هرزچندگاهی قطعه شعری را می خواند. در سال 1380 خانم بزمی پور همراه با پدر و مادر و برادرش تصمیم به مهاجرت به کشور بلژیک را گرفتند و در سال 2002 میلادی در شهر بروکسل ساکن شدند و برای تحصیل در دبیرستان و دانشگاه ثبت نام کرد. سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون است که در سال 90 با هم ازدواج کردند

پناه استخری اولین فرزند سپیده و شاهرخ در مرداد سال 1392 یعنی دو سال بعد از ازدواج شان به دنیا آمد و همچنین دختر دوم سپیده و شاهرخ با نام نبات استخری در آبان ماه سال 1397 به دنیا آمده است. سپیده بزمی پور، این تصویر را از نبات و شاهرخ استخری در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

استوری خاص زن شاهرخ استخری از لم دادن نبات کوچولو !

ابراز علاقه سپیده نسبت به شاهرخ استخری

هیچوقت تو زندگیم فکر نمیکردم بشه انقدرررررررررر یه نفرو دوست داشت... نفسم به نفسش بند بشه... خندم به خندش وابسته بشه... غمش صاف بیاد بشینه وسط قلبم... اشکش دلمو اتیش بزنه... اره... هیچوقت فکر نمیکردم عشق اینجوری باشه... اینجوری عجیب و غریب... اینجوری شیرین...

ده سال از اون روزا میگذره... فقط من و تو میدونیم که چه روزاییو گذروندیم... کنار هم... دست تو دست هم... اره عشقم... خدارو صد هزار مرتبه شکر که همدیگه رو داریم... زندگی بالا و پایین زیاد داره... اما عشقمون مرام و معرفت داره... دوست دارم... سالگردمون مبارک...

الهی که اونی که باید بیاد تو زندگیتون و خوشبخترین عالم بشید...

الهی اونی که الان هست کنارتون، براتون بهترین باشه و تا اخرش کنار هم قدم بردارید...

الهی اونی که دلتون ازش گرفته یا دلش ازتون گرفته، بی خیال دلخوریا بشید و کیف دنیارو کنار هم ببرید...

شاید امروز باشیم فردا نه... پس مرهم درد هم بشیم، نه زخم زبون... عشق هم بشیم، نه دشمن... بعد رفتنش و رفتنمون دیگه پشیمونی دیره... تا هستیم مهربون باشیم...

دوستون دارم...

زن شاهرخ استخری کیست ؟

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری از بهترین نقاشان رنگ روغن نیز می باشد .سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری زاده تهران است.سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری در سن چهارده سالگی همراه با مادر و پدرش امیر بزمی پور به کشور بلژیک مهاجرت کردند.سپیده بزمی پور  همسر شاهرخ استخری مستند ساز حرفه ای نیز می باشد . سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری به 3 زبان زنده دنیا مسلط است.

استوری خاص زن شاهرخ استخری از لم دادن نبات کوچولو !

که وی یکی از بهترین نقاشان رنگ روغن می باشد و مستند ساز معروف ایرانی است که اکنون با مادر سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری در بلژیک زندگی می کند. همچنین سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری یک برادر بزرگتر از خودش به اسم سعید دارد که صاحب یکی از بهترین برندهای لوازم آرایشی در تهران است و همچنین هرزچندگاهی قطعه شعری را می خواند.

برخی از کاربران با واکنش به عکس های هالووینی سپیده بزمی پور و خواهر شاهرخ استخری رسومات و مراسم سنتی ایرانی را زیباتر توصیف کردند و با بیان این که ایرانی بمانیم غرب زدگی خواهر و همسر شاهرخ استخری را زیر سوال بردند.

حواشی خانواده شاهرخ استخری

همسر شاهرخ استخری در صفحه اینستاگرامی اش عکس های مختلفی از خود و فرزندانش منتشر کرد در کپشن این عکس ها در دو قسمت ماجرای بارداری اش را در سالگرد 8 سالگی دختر کوچولیش پناه منتشر کرد. کاربران واکنش های متفاوتی نسبت به این عکس ها داشتند. اما حجاب نصفه و نیمه سپیده بزمی در این عکس ها نکته ای بود که توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد.

استوری خاص زن شاهرخ استخری از لم دادن نبات کوچولو !

چندی پیش سپیده بزمی عکس چهار نفرشان همراه با شاهرخ استخری را در پست ایسنتاگرامش اش منتشر کرد؛ این در حالی بود که این بانو حجاب نداشت و زمزمه کشف حجاب همسر شاهرخ استخری در فضای مجازی پیچید. شاهرخ استخری هم همان عکس را به عنوان عکس پروفایل پیج اینستاگرامش اش انتخاب کرد که این اقدام آقای بازیگر به گونه ای تایید برای کشف حجاب همسرش بوده است. حال نیز سپیده بزمی با انتشار پست های دیگری در پست اینستاگرامی اش به این حواشی مهر تایید زد

سپیده بزمی پور، همسر شاهرخ استخری روایتی جالبی از بارداری اش را در سالگرد 8 سالگی دختر کوچولیش پناه منتشر کرد.

همسر شاهرخ استخری با به اشتراک گذاشتن عکس زیر نوشت: هشت سال پیش، دقیقا توی همچین روزی، ساعت شش صبح همه خوابیده بودن اما من خوابم نمیبرد و داشتم سریال میدیدم…  دیدم دلم درد گرفته، پاشدم یه دمنوش نعنا و نبات برای خودم درست کردمو خوردم و باز نشستم پای سریال… دیدم نهههه مثل اینکه ساکت نمیشه…  یه کم استرس گرفته بودم، از اونجایی که پرو بودم، پاشدم تنهایی بدون اینکه کسیو بیدار کنم رفتم بیمارستان سراغ دکترم…

شاهرخ استخری بازیگر معروف سینما و تلویزیون

فاصله ی دردام کمتر شده بود اما همش دلم شور میزد، دلم میخواست برم بیمارستان که خیالم راحتتر باشه... مامانم تو این فاصله کتلت درست کرد، ساندویچ کرد اماده که میخوایم بریم بیمارستان ببریم، الهی فداش بشم، سر به سرش میذاشتیم میگفتیم مگه داریم میریم پیک نیک مامان  اونجا همه چی هست  میگفت نهههه بیمارستانای اونا شام درست حسابی نمیدن، بچه هام گشنه میمونن  فکر کنید هممون جمع کردیم پاشدیم دست جمعی رفتیم بیمارستان که بلههه ما اومدیم چون نوه ی اول خانواده داشت به دنیا می اومد .

استوری خاص زن شاهرخ استخری از لم دادن نبات کوچولو !

وقتی رسیدیم و به قول معروف دیگه پذیرش شدیم،پرستار اومد جلو بهمون تبریک گفت و گفت میخوام چندتا چیزو برات کامل توضیح بدم که بدونی قراره چه اتفاقی بیوفتی... بعدش هم یه مامای خیلیییی مهربون که هنوز خندش جلوی چشمامه اومد توی اتاق... . منو اول بردن توی اتاق زایمان و گفتن فعلا اینجا میمونی تا وقتی که نی نی به دنیا بیاد، اون وقت میبریمت تو بخش، تو اتاق خودت... البته من اتاقم چون خصوصی نبود بهم اولش گفتن شب کسی نمیتونه پیشت بمونه امااااا گفتن چون فعلا کسی نیومده امشبم میتونن پیشت بمونن، اشکالی نداره بعد با نگرانی گفتم الان چی؟؟ میشه پیشم بمونن؟؟؟  گفت معلومه که میشههههه، دیگه من میخواستم بپرم بغلشون کنم، میترسیدم اولش که تنها باشم

یه سری دارو و اینا بهم دادن و گفتن دیگه باید صبر کنید... مامانم راه میرفت لقمه های کوچولو میذاشت دهن من که فشارم نیوفته... کم کم فاصله ی دردا کم شد و من قیافم عوض میشد  اعصابم ضعیفتر میشد همش دور اتاق راه میرفتم... بعد از کلی برو بیا گفتم دیگه وقتشه خانوم کوچولو به دنیا بیاد... مانیتورارو وصل کردن و گفتن دکتر اصلی خودم اومد بالا سرم... ساعت شده بود حدودا ۳ صبح ۱۷ مرداد  . بعد از ۵ دقیقه اتاق پر شد از صدای گریه ی پناه که صاف گذاشتنش تو بغل من و من برای اولین بار فهمیدم وقتی میگن عشق تو یه نگاه یعنی چی... وقتی گذاشتنش تو بغلم شد تمام جونم... نفسم از همون ثانیه به نفسش بند شد... با اون دست و پاهای کوچولوش که خیلی هم گشنش بود... فقط نگاش میکردم و وسط خنده هام گریه میکردم... باورم نمیشد دختر منه... پناه منه...  .

استوری خاص زن شاهرخ استخری از لم دادن نبات کوچولو !

بیوگرافی سپیده بزمی پور

سپیده بزمی پور 3 دی ماه سال 1367 و زاده تهران است که در سن چهارده سالگی همراه با مادر و پدرش امیر بزمی پور به کشور بلژیک مهاجرت کردند.

او یکی از زیباترین زنان ایرانی است که در سال 1390 به همسری شاهرخ استخری در آمد و یکی از موفق ترین زوج های مشهور ایرانی نیز هستند.

استوری خاص زن شاهرخ استخری از لم دادن نبات کوچولو !

تسلط سپیده بزمی پور به 3 زبان خارجی

سپیده بزمی پور زن شاهرخ استخری بازیگر است که به 3 زبان زنده دنیا مسلط است و یکی از بهترین مترجمان زبان فرانسوی و انگلیسی است.

دو فرزند دختر دارد و برای زندگی با شاهرخ دو مرتبه به ایران بازگشته است و در اینجا مشغول ترجمه کتب فرانسوی است و همچنین مدرس زبان انگلیسی و فرانسه در یکی از بهترین آموزشگاه های زبان خارجه تهران است

منبع : رکنا

پروانه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳