ماشین فوق میلیاردی پویان مختاری - همه شوکه شدند!

۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۳ زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرویس برخط پلاس - پویان مختاری عکس های جدیدی را از ماشین فوق میلیاردی اش در فضای مجازی مجازی منتشر کرد. ...
ماشین فوق میلیاردی پویان مختاری - همه شوکه شدند!

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - پویان مختاری شاخ اینستاگرامی و قمارباز مشهور است.پویان مختاری از وقتی که به لندن رفته حاشیه های بیشتری را ایجاد کرده است و بیشتر این حاشیه ها مربوط به رابطه پویان مختاری با یک سوپر مدل روسی بود که گفته می شد این روزها رابطه پویان مختاری و او شکراب شده است.پویان مختاری عکس های جدیدی را از ماشین لاکچری اش منتشر کرد.

پویان مختاری عکس ماشین  لاکچری و فوق میلیاردی خود را در فضای مجازی منتشر کرد تا با آن فخر فروشی کند.

ماشین فوق میلیاردی پویان مختاری - همه شوکه شدند!

ماشین فوق میلیاردی پویان مختاری - همه شوکه شدند!

ماشین فوق میلیاردی پویان مختاری - همه شوکه شدند!

ادعای پویان مختاری درباره پولدار شدنش

پویان مختاری تمامی ادعاها درباره قمارباز بودنش را تکذیب می کند و می گوید برای پولش زحمت کشیده است. او چند کسب و کار فرعی و پوششی هم راه اندازی کرده تا بگویید منابع درآمدی زیادی دارد و زندگی اش فقط قمار نیست. پویان مختاری می گوید برای اینکه پولدار شود خیلی زحمت کشیده و افرادی که به او اتهام می زنند مشتی حسود هستند. پویان مختاری با خروج از کشور به همراه نیلی افشار در ترکیه اقدام به ایجاد حاشیه های +18 کرد و به شهرت زیادی دست یافت و بعد از آن به تیم قمار و شرطبندی پیوست و با ایجاد سایت های شرطبندی متعدد اقدام به خالی کردن جیب مردم نمود. بعد از دستگیری های اخیر پویان مختاری از ترس دستگیر شدن مدتی را در چند کشور اروپایی و بعد از آن به لندن رفته است و در آنجا به قول خودش تجارت خاویار دارد که مشخص است همه ی اینها پوششی برای پولشویی پول های قمار است. نیلی افشار عشق سابق پویان مختاری بود که بیشتر راه مشهور شدنش را با او سپری کرده است. اما مدتی پیش آنها از هم جدا شدند و هرکس سراغ زندگی خودش رفته است. اما اخیرا نیلی افشار که ظاهرا نتوانسته پویان مختاری را فراموش کند درگیری های لفظی با پویان پیدا کرده است.

ماشین فوق میلیاردی پویان مختاری - همه شوکه شدند!

یک مهمانی مهم در زندگی پویان مختاری

در یک مهمانی هم پویان مختاری و ساشا سبحانی آشتی کردند و هم پویان با عشقش کات کرد ! مهمانی شب هالووین پویان مختاری ظاهرا حاشیه های زیادی داشته است، از جمع شدن شاخ های مجازی اینستاگرام گرفته تا آشتی کردن پویان مختاری و ساشا سبحانی و همچنین خیانت کردن پویان به نامزد مدل روسش و خیلی اتفاقات دیگر که این شب را به جنجالی ترین شب شاخ های مجازی در امسال تبدیل کرده است. پویان مختاری که با پول قمار و خالی کردن حساب های مردم ثروت بسیار زیادی به جیب زده حالا نوبت به لذت بردن از این ثروت افسانه ای رسیده و می خواهد حسابی خوش بگذراند. او این روزها در لندن با دوست دختر جدیدش حسابی فخر فروشی می کند و ریخت و پاش های چند صد هزاردلاری او سوژه رسانه ها شده است. شاید اگر یکجا بشود بگویی جهان سومی همین جاست ! او از صبح تا شب در خیابان های لندن در حال نمایش دادن ماشین هایش است و عکس گرفتن با آنها در خیابان ها که اگر برای ایرانی ها این کار را می کند باید بگوییم فخر فروشی و اگر برای لندنی ها این کار را می کند که باید بگوییم همان جهان سومی و اگر برای سوزاندن نیلی عشق سابقش این کار را می کند که خودش رابطه را بهم زد !

ماشین فوق میلیاردی پویان مختاری - همه شوکه شدند!

منبع : رکنا

ناشناس ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
بخوره تو سرش مرتیکه اشغال

ناشناس ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۲
خیلی قشنگ هست دوسش دارم

غضنفر ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴
خدایی حیف اون ماشین برای این آشغال ماشین به اون نازی انگار سطل آشغاله

فریبرز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸
کور شود هر آنکه نتواند دید چرا حسودی میکنی

ناشناس ۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۶
والا افرین از هرراه پول دراورده فعلن که جوری عشق حال میکنه که هیج ایرانی نمیتونه