سرویس برخط پلاس - دنیا مدنی عکس جدیدی را در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرد. ...
چشم های دنیا مدنی گربه ای شد !  -  خودش هم عاشق گربه است ! + عکس

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - دنیا مدنی بازیگر و طراح لباس است. دنیا مدنی در خانواده ای هنرمند متولد شده است. دنیا مدنی گربه هایی دارد که به آنها علاقه زیادی دارد. دنیا مدنی عکس های متنوعی از خود منتشر کرده است. دنیا مدنی عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.

دنیا مدنی تصویر زیر را در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرد. دنیا مدنی با انتشار این عکس نوشت:  جمعه ای که اینگونه گذشت.

چشم های دنیا مدنی گربه ای شد !  -  خودش هم عاشق گربه است ! + عکس

گربه های دنیا مدنی

دنیا مدنی اصولا بازیگری پر انرژی نیست و بیشتر از غم و ناراحتی در پست هایش صحبت می کند. وی علاقه بسیار زیای به حیوانات به خصوص سگ و گربه دارد و خودش نیز حیوان خانگی دارد. اما به تازگی با انتشار ویدیویی از دو بچه گربه نشان داد که فرزندان جدید برای بزرگ کردن دارد. البته این دو بچه گربه به گفته کاربران برای مهراب قاسم خانی بوده که حالا به دنیا خانم داده است.

کپشن دنیا مدنی برای گربه هایش

مدنی در کپشن ویدیویی که در ادامه مشاهده می کنید نوشت: به وقت حمام

من چطوری زنده بمونم از دست شما دوتا چقدر زندگی آدم با شما عوض میشه، چه قدر حال آدم با شما خوب میشه.

دنیا مدنی در کل تیپ هایی راحت و لش طور می زند اما این بار تصویری از خود پست کرد که روسری محلی به سر دارد و با چهره ای ملیح و بی آرایش است. وی در کل نچرال است و ظاهرا علاقه ای هم به عمل های زیبایی ندارد اما خیلی دوست دارد که از ایران برای همیشه مهاجرت کرده و برود!

خانواده مشهور و هنری دنیا خانوم هم در معروف شدنش خیلی تاثیر داشته احتمالا می دونید که دنیا مدنی دختر بازیگر معروف رویا تیموریان است نیما طباطبایی مستند ساز و کارگردان جوان و فعال سینما که با کارگردانی فیلم “من حجازی هستم” بسیار مشهور شد پسرخاله وی بود که چندی پیش به دلیل عارضه تومور مغزی درگذشت.

چشم های دنیا مدنی گربه ای شد !  -  خودش هم عاشق گربه است ! + عکس

بیشتر عکس های دنیا مدنی با حجاب نصفه و نیمه است که نشان می دهد علاقه زیادی به حجاب ندارد و به زور، کمی حجاب را نگه داشته است. او در کل بازیگری خوش خنده نیست و یا حداقل در عکس هایی که از خود منتشر می کند بیشتر حالتی جدی دارد.

چشم های دنیا مدنی گربه ای شد !  -  خودش هم عاشق گربه است ! + عکس

منبع : رکنا