شستن کثیف ترین موی دنیا بعد 26 سال ! + تصاویر

۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - کثیف ترین موی دنیا متعلق به پیرمردی 80 ساله اهل چین بود که با ثبت رکورد در گینس و بعد از گذشت 26 سال شسته شد. 12 نفر از بستگان این مرد، شستشوی موهای او را انجام دادند. ...
شستن کثیف ترین موی دنیا بعد 26 سال ! + تصاویر

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - مو یکی از مسائل مهم در زیبایی چهره است موباید مراقبت و نگهداری شودمونقش اساسی در ظاهر افراد دارد مو زیبا و سالم  نیازمند مراقبت دارد مو در دراز مدت ممکن است دچار آسیب دیدگی شود 

کثیف ترین موی دنیا متعلق به پیرمردی ساله اهل چین بود که با ثبت رکورد در گینس و بعد از گذشت 26 سال شسته شد. 12 نفر از بستگان این مرد، شستشوی موهای او را انجام دادند.

شستن کثیف ترین موی دنیا بعد 26 سال ! + تصاویر

پیر مرد 80 ساله چینی بعد از گذشت 26 سال تصمیم گرفت به حمام برود. این اولین بار است که وی بعد از 26 سال موهای خود را شستشو می دهد. البته نکته جالب توجه این است که حتی پس از گذشت 26 سال هم موهایش را خودش نشست، بلکه 12 نفر از بستگان وی، مسئولت این کار خطیر و مشکل (از نظر این پیر مرد) را بر عهده گرفتند.

این 12 دلاک با استفاده از چند لیف و کیسه، این پیر مرد استثنایی را که طول موهای آن به اندازه هشت فوت رسیده بود، شستند.

نزدیکان این مرد چینی می گویند، این پیر مرد چینی اکنون سعی می کند اسم خود را در کتاب "گینس" به عنوان رکورددار کثیف ترین مرد دنیا که تاکنون از آب برای شستن سرش استفاده نکرده است، ثبت کند.

منبع : منیبان

منبع : رکنا