سرویس برخط پلاس - اخیرا عکس هایی از دو سلبریتی معروف در فضای مجازی منتشر شد که رابطه امیر مقاره و سحر قریشی را فاش کرد. ...
4 عکس لو دهنده رابطه سحر قریشی با امیر مقاره !  -  تفاوت سنی بالاست !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند است امیر مقاره شهرت زیادی دارد امیر مقاره طرفداران زیادی نیز داردامیر مقاره از نوجوانی به خوانندگی علاقه داشته امیر مقاره نوازنده گیتار است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید دوست دختر امیر مقاره کیست؟ با کمی دقت در میان سلبریتی ها و هنرمندان میتوان به نکته های عجیب و جدیدی دست یافت.  اخیرا امیر مقاره با بازی در سریال نمایش خانگی خود را میان مردم محبوب تر کرده است و همه به دنبال این هستند که از زندگی خصوصی او بیشتر بدانند.

اخیرا عکس های مشترکی از امیر مقاره و سحر قریشی که تفاوت سنی 8 سال دارند در فضای مجازی منتشر شد که از چشمان تیزبین برخی از مخاطبان دور نماند . در این عکس ها امیر مقاره و سحر قریشی لباس های ست و یکدستی از مارک های خاص خریدند که نمی تواند این همه تشابه در پوشش اتفاقی باشد.

این حرکت عجیب چندی پیش هم از بازیگر معروف ، نوید محمدزاده و فرشته حسینی دیده شد که بعد از مدتی خبر ازدواج آن ها در فضای مجازی منتشر شد و این اتفاق دور از ذهن هم نبود حال نیز این حرکات از امیر مقاره و سحر قریشی نیز می تواند مژده ای از ازدواج یا دوستی آن ها باشد.

در ادامه عکس های عجیب از این دو سلبریتی را مشاهده می کنید ؛ کلاه و عینک های آن ها شبیه به هم است ، آن هم چندین بار !

4 عکس لو دهنده رابطه سحر قریشی با امیر مقاره !  -  تفاوت سنی بالاست !

4 عکس لو دهنده رابطه سحر قریشی با امیر مقاره !  -  تفاوت سنی بالاست !

بیوگرافی امیر مقاره

4 عکس لو دهنده رابطه سحر قریشی با امیر مقاره !  -  تفاوت سنی بالاست !

امیر مقاره متولد 3 دی ماه 1374 در تهران میباشد. او از دوران نوجوانی به سرودن شعر پرداخته و فعالیت هایش را از سال 1393 به صورت حرفه ای و مستقلا آغاز 3 شده است.

 آغاز فعالیت از رادیو جوان

امیر مقاره کارهایش برای اولین بار از سایت های ممنوع الکار شروع شد مثل رادیو جوان و سبب ممنوع الکاری وی نشد. امیر علاوه به خوانندگی در حوزه ی مدلینگ نیز فعالیت دارد و چند شرکت داخلی و خارجی با او همکاری دارند.

ازدواج و همسر امیر مقاره!

امیر تاکنون ازدواج نکرده و میگوید من در زندگی فقط به دنبال یک دختر هستم آن هم دخترم است و فقط جلوی یک دختر زانو میزنم و باز هم آن دخترم میباشد و حتی امیر از الان برای دخترش هم اسم انتخاب کرده و میگوید در آینده اسم دخترم را عسل می گذارم

همسر امیر مقاره فعلا هیچ دختری نیست و او می گوید تا زمانی که نتوانم گروه را به موقعیت مالی عالی برسانم قصد ازدواج کردن ندارم. لازم به ذکر است که درآمد فعلی وی بسیار زیاد است ولی هنوز قصد زن گرفتن ندارد. او قصد دارد وقتی که زن گرفت و دخترش به دنیا آمد نام دخترش عسل بگذارد. امیر علاوه به خوانندگی در حوضه ی مدلینگ نیز فعالیت دارد و چند شرکت داخلی و خارجی با او همکاری دارند.

شهرت امیر مقاره ماکان بند

4 عکس لو دهنده رابطه سحر قریشی با امیر مقاره !  -  تفاوت سنی بالاست !

امیر مقاره از دوران نوجوانی به سرودن شعر علاقه زیادی داشته است و تاکنون اشعار بسیار زیبای را سروده است. همچنین از سال 93 به طور رسمی کار خود را در گروه ماکان بند آغاز کرد و در کنار بهترین دوست و همکارش رهام هادیان توانست به اوج شهرت برسد.

  امیر مقاره مدلینگ

خواننده پاپ علاوه بر موزیسین و خوانندگی مانند دیگر چهره های معروف و هنرمندان در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد و با برندهای معروف که با بیشتر سلبریتی ها همکاری دارند وی نیز در عرصه تبلیغ محصولات و پوشاک به عنوان مدل و مانکن فعالیت می کند.

امیر مقاره خواننده ماکان بند در دورهمی

گروه موسیقی ماکان بند در اولین حضور خود در تلویزیون، پنج شنبه 26 بهمن مهمان برنامه دورهمی بودند.

منبع : رکنا

ناشناس ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
این استدلال زیاد قوی و محکم نیست و ممکنه رد بشه . ضمن اینکه وقتی از سحرجون حرف مزنید مواظب کامنت های محمدصادق باشید . نمی دونم شاید ایشون همون جمشید تایگر باشه .

بیتی ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
اخه سحر و امیر؟؟؟؟

Z.macani ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
واقعا اصلا با عقل جور در نمیاد
امیر ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲
اینا همش شایعه هس دروغه

ستاره ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۹
همش شایعه هست واسه خودشون میبرنو میدوزن

Z.macani ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
امیر توی این جهان هرکیو بگیره سحرو نمیگیره انقدر شایعه نسازین امیر مثل خانواده ماکانی هاست.اگه چیزی باشه قبل از هر چیز خانواده ماکان میفهمن. دلیل نمیشه به خاطر چند تا لباس شبیه به هم با هم ازدواج کرده باشن. امیر با کسی که 3 بار ازدواج کرده و طلاق گرفته ازدواج نمیکنه. خیالتون تخت خواب ماکانی ها

ali ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹
خدا ملتو از فضولی نجات بده
ناشناس ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
کاملاباهات موافقم حرفت حققققققق
ماکانی ........ تا ابد ۸۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
براچی الکی به خاطر چند تا لباس شبیه به هم شایعه میسازید امیر هيچوقت سحر قریشی رو نمیگیره این چیزارو باور نکنید

ناشناس ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
حیف امیر نیست باسحر باشه امیر با این همه جذابیت سحر خانم ک همش عمل و ارایشه اصلا ب هم نمیان اصلاااااااااااا

ناشناس ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵
امیر مقاره مثله حمید هیراده معدبی

زهرا کرامت ۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۴