فیلم به غلط کردن افتادن ریحانه پارسا ! - دل می سوزاند !

۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۱ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - ریحانه پارسا با فیلم جنجالی دیگری از دلتنگی اش در بازیگری گفت و خیلی ها این فیلم را به غلط کردن افتادن ریحانه تشبیه کرده اند. ...
فیلم به غلط کردن افتادن ریحانه پارسا !  -  دل می سوزاند !


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - ریحانه پارسا تا دو سال پیش جزو استعدادهای نو ظهور سینما و تلویزیون بود و بسیاری آینده درخشانی برای ریحانه پارسا قابل تصور بودند اما به یک باره همه چیز تغییر کرد. ریحانه پارسا به یکباره و در یک تصمیم عجیب به ترکیه مهاجرت کرد و ریحانه پارسا کم کم پل های پشت سرش را یک به یک خراب کرد. ریحانه پارسا حال تبدیل به نماد دیوانگی و ابتذال میان مردم شده است.

به گزارش ریحانه پارسا فیلم جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد . او با انتشار اسن فیلم برای سینما و بازیگری ابراز دلتنگس کرده است و با چشم های اشک آلود و پشیمان نگاه می کند.

استوری ریحانه پارسا

ریحانه پارسا عکس جدیدی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:

فیلم به غلط کردن افتادن ریحانه پارسا !  -  دل می سوزاند !

بازگشت دوباره ریحانه پارسا به سینمای ایران

این روزها با اکران فیلم سینمایی گشت 3 که ریحانه پارسا قبل از خروجش از ایران بازی کرده بود حاشیه های او دوباره زنده شده اند و مردم او را در سینمای ایران می بینند. داستان حاشیه های فیلم گشت سه چه بود ؟ ریحانه پارسا قبل از خروجش از ایران در فیلم پر فروش گشت ارشاد ٣ بازی کرده بود که پیشبینی می شد با اکرانش رکورد فروش سال اخیر را جابه جا کند ولی با مهاجرت و برهنه شدن خود باعث توقیف این فیلم شده است. مسئولان این فیلم در حال رایزنی با مقامات برای مجوز اکران آن هستند و به نظر می رسد احتمال دارد این فیلم به زودی اکران شود. سهیلی در حالی خبر اکران فیلم جدیدش را اعلام می کند که همین چند روز پیش مرتضی شایسته، تهیه کننده پرکار سینما و دبیر شورای صنفی نمایش از تعیین تکلیف فیلمی خبر داده بود که به خاطر بازی ریحانه پارسا دچار حاشیه شده و در آستانه توقیف قرار دارد. بر اساس این خبر؛ خبرگزاری های هنری از قول شایسته نقل کرده بودند که «قرار است جلسه ای در تهران تشکیل تا مشخص شود با توجه به بازی ریحانه پارسا، سلبریتی تازه مهاجرت کرده ساکن ترکیه در فیلم «گشت ارشاد ٣»، آیا جدیدترین فیلم سعید سهیلی مجوز نمایش خواهد گرفت یا نه؟» پرسشی که با توجه به استوری اخیر سعید سهیلی به نظر می رسد که به پاسخ خود دست یافته و فرجام سومین فیلم از مجموعه کمدی «گشت ارشاد» مشخص شده است.

فیلم به غلط کردن افتادن ریحانه پارسا !  -  دل می سوزاند !

منبع : رکنا