تبلیغ میلیاردی زن قائدی برای تبلیغ بلک فرایدی + ویدیو

۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - انگار درآمد زیاد و زندگی عالی ای که مهدی برای ستاره فراهم کرده او را راضی نکرده چرا که خانم بلاگر پیوسته در حال تبلیغ اینستاگرامی است. ...
تبلیغ میلیاردی  زن قائدی برای تبلیغ بلک فرایدی + ویدیو


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - ستاره معصومی همسر مهدی قایدی و چهره پر حاشیه این روزهای اینستاگرام است که معروفیتش کمتر از مهدی نیست شاید برای خیلی ها سوال باشه که چرا ستاره معصومی انقدر معروف شده؟ ستاره معصومی بعد از ازدواج با مهدی به واسطه انتشار عکس و ویدئوهایی از زندگی روزمرشان در اینستاگرام خیلی زود معروف شد. البته ستاره معصومی به واسطه فخر فروشی هایش فقط معروف است و چندان محبوب نیست ستاره معصومی برعکس اسمش اصلا معصوم نیست که هیچ خیلی هم سیاستمدار و زیرک است.

تبلیغ میلیاردی  زن قائدی برای تبلیغ بلک فرایدی + ویدیو

 خیلی از طرفداران استقلال معتقدند که ستاره با برنامه ریزی مهدی قایدی را از استقلال جدا و به امارات برد بلکه به آرزو های خودش برسد دقیقا به همین خاطر ستاره بین طرفداران مهدی هم چندان محبوب نیست و استقلالی ها به خاطر جدایی مهدی از استقلال دل خوشی از او ندارند. از این ها که بگذریم ستاره خانم این روزها حسابی معروف شده و مدام استوری های تبلیغی در صفحه اش منتشر می کند و پول خوبی هم از این راه به جیب می زند.

 انگار درآمد زیاد و زندگی عالی ای که مهدی برایش فراهم کرده ستاره خانم را قانع نکرده چرا که خانم بلاگر که به لطف حاشیه هایی که داشته حالا فالوورهای زیادی را در صفحه اینستاگرامش جمع کرده پیوسته در حال تبلیغ اینستاگرامی است و در کمال تعجب از هیچ تبلیغی هم دریغ نمی کند! ستاره در جدیدترین استوری که منتشر کرده تبلیغ یک دندان پزشکی را میکند.

تبلیغ میلیاردی  زن قائدی برای تبلیغ بلک فرایدی + ویدیو

منبع: شایانیوز

منبع : رکنا