عکس باورنکردنی از چهره واقعی یکتا ناصر

۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - در این تصویر چهره واقعی یکتا ناصر را در نوجوانی می بینید. ...
عکس باورنکردنی از چهره واقعی یکتا ناصر

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - یکتا ناصر در 12 آبان 1357در شهر تهران متولد شد. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. یکتا ناصر در نیسان آبی نقش آفرینی کرده است. یکتا ناصر یک دختر به نام سوفیا دارد. رشته تحصیلی یکتا ناصر مهندسی محیط زیست بوده است. در ادامه عکسی از یکتا ناصر را در 12 سالگی مشاهده کنید.

عکس باورنکردنی از چهره واقعی یکتا ناصر

امروز مطلبی خواندم در مورد اظهار نظرات برخی مسئولین در رابطه با کودک همسری که اذعان داشتند دختران بالای سیزده سال کودک همسر محسوب نمی شوند. اولین چیزی که به ذهنم خطور کرد این بود که یاد خاطره ای افتادم از دوران چهارده یا پانزده سالگی خودم آن زمان که یافته هایی پیدا کردم خیلی خیلی اندک در مورد پیوند زناشویی و ازدواج.

اولین واکنشم این بود که به مادرم با غمی عمیق گفتم : من هیچ وقت ازدواج نمی کنم . او هم گفت من هم وقتی به سن تو بودم همین را میگفتم بعدها پی بردم که ,حتما می دانست و درک می کرد که چرا می گویم

عکس باورنکردنی از چهره واقعی یکتا ناصر

کاری به مسائل تربیتی آن زمان و اکنون ندارم که حتما مهم است کاری به این هم ندارم که اساسا برای ازدواج به ویژه در دوران کنونی چه میزان از بلوغ فکری و روحی و …مهم است که قطعا هست ولی آیا کامل شدن بلوغ جسمی هم لازم نیست؟!!آقایان احیانا لازم نمی بینند که در این زمینه با متخصصان علمی مشورتی داشته باشند؟!!

همسر منوچهر هادی

من کارشناس نیستم اما زنم، دخترم، مادرم، انسانم و میدانم که اگر در حدود سیزده سالگی قرار بر ازدواجم بود وای که چه شکنجه عظیمی بود.شاید باشند مادران و مادربزرگ ها یا همنسلانمان که در کودکی عروس شدند و احساس خوشبختی دارند که البته تردید دارم در ربط احساسشان و سن ازدواجشان ولی آیا این قانون به شکل عام هم صادق است؟! به بهانه چهره واقعی یکتا ناصر درباره او بیشتر صحبت می کنیم.

عکس باورنکردنی از چهره واقعی یکتا ناصر

آقایان آیا می دانید دختر بچه هایی که در کودکی ازدواج می کنند. فقط از نظر جانی و سلامت جسمی در معرض چه آسیب هایی هستند؟!کاری به این ندارم که اگر از آن هم عبور کنند ممکن است متحمل چه مشقات روحی شوند .آیا زمان آن نرسیده که در تفسیر اصطلاح ناموس پرستی تجدید نظری کنیم.

منبع : پرشین وی

منبع : رکنا