سرویس برخط پلاس - آزاده صمدی به صحبت های جنجالی بهاره رهنما واکنش نشان داد. ...
حمله توهین آمیز آزاده صمدی به بهاره رهنما  -   شعور داشته باشیم !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - آزاده صمدی بازیگر خوش صدای ایرانی است. آزاده صمدی همسر سابق هومن سیدی بوده است. آزاده صمدی با بازی در مجموعه تلویزیونی راه بی پایان به شهرت رسید. آزاده صمدی متولد 17 در 1357 در لاهیجان است.  آزاده صمدی در فضای مجازی فعالیت دارد.

آزاده صمدی به صحبت های بهاره رهنما و ثروت اندوزی خانم بازیگر واکنش نشان داد.

آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرامش نوشت: بچه که بودیم یکی از موضوعاتی که حتما” یکبار در سال باید درباره اش انشا می نوشتیم،علم بهتر است یا ثروت بود.

گروهی از ما با تمجید بسیار از علم اندوزی، در انشاهای کودکانه مان علم را در کانون ارزش های بشری می گذاشتیم و گروهی از ما که این روزها بی دست و پا توصیف می شویم ثروت را برمی گزیدیم و کودکانه صفحات زیادی در تمجید از ثروت «سیاه »می کردیم. این روزها که به خاطرات معصومانه آن دوران نگاه می کنم ، می گویم ای کاش یک بار هم سوژه انشاء درباره اینکه: علم بهتر است یا انسانیت؟ قدرت بهتر است یا عدالت؟ لذت بهتر است یا وجدان؟ شعور بهتر است یا شهرت؟ هم داشتیم تا اگر به شهرت رسیدیم شهرتمان را، اگر به قدرت رسیدیم زورمان را و اگر به ثروت رسیدیم، رفاه مان را به «بی دست و پاهای» جامعه نفروشیم و نمکی بر زخم های بیشمارشان نمی پاشیدیم. جایی مطلبی خواندم که منتسب به گاندی است، گاندی می گوید هفت چیز بدون هفت چیز خطرناک است:

ثروت بدون زحمت ،دانش بدون شخصیت،علم بدون انسانیت ،سیاست بدون شرافت ،لذت بدون وجدان، تجارت بدون اخلاق و عبادت بدون ایثاذ

حمله توهین آمیز آزاده صمدی به بهاره رهنما  -   شعور داشته باشیم !

ازدواج و طلاق آزاده صمدی

آزاده صمدی در سال 85 همان سالی که ضبط سریال راه بی پایان در حال انجام بود با هومن سیدی که از بازیگران مرد می باشد ازداوج کرد.

این زوج حدود 7 سال با یکدیگر زندگی نمودند و بعد از آن از یکدیگر جدا شدند.خبری که همان موقع توسط هومن سیدی تایید گردید و آزاده صمدی نیز در گفتگوهایی این مساله را تایید کرد و گفت. همچنین چندی پیش عکسی با عنوان آزاده صمدی و دخترش منتشر گردیده بود که شایعه می باشد و او هیچ فرزندی ندارد.

حمله توهین آمیز آزاده صمدی به بهاره رهنما  -   شعور داشته باشیم !

آزاده صمدی خودش را مثل مردم می داند

در همان مصاحبه آزاده صمدی درباره مشکلات اقتصادی که دارد صحبت کرد و گفت که خیلی از مشکلات مردم را او هم دارد. البته این صحبت آزاده صمدی مورد انتقاد کاربران قرار گرفت. ادعای آزاده صمدی مبنی بر مشکلات مالی داشتن چهره های مشهور : آزاده صمدی مدتی قبل در یک مصاحبه اعلام کرده بود که بر خلاف باور مردم او هم مثل باقی جامعه مشکلات اقتصادی دارد و مشکلات مالی مردم را درک می کند. این سوال تقریبا از اکثر بازیگران پرسیده می شود و خانم صمدی تقریبا جواب مودبانه ای دادند ولی یکی از جنجالی ترین واکنش ها به این سوال مربوط به امیر جعفری بازیگر مشهور مرد بود که جنجال های زیادی به پا کرد. آیا آزاده صمدی در این برنامه صادقانه صحبت کرده است ؟ خیلی از کاربران گفتند که امکان ندارد آزاده صمدی پاسخ صحیح را گفته باشد. طلاق آزاده صمدی از هومن سیدی پر حاشیه نبود و آنها در سکوت خبری از هم جدا شدند. او در مصاحبه ای جدید با پژمان جمشیدی از عدم وجود عشق واقعی سخن گفته بود. جمشیدی در برنامه پیشگو مدام به او اصرار می کند بچه دارد شود ولی او می گوید چنین مسئولیتی را نمی تواند قبول کند.

حمله توهین آمیز آزاده صمدی به بهاره رهنما  -   شعور داشته باشیم !

واکنش آزاده صمدی به عاشق شدن

عشق وجود ندارد : آزاده صمدی در جریان حضور در برنامه پژمان جمشیدی درباره عشق صحبت کرد. او می گوید که عشق واقعی وجود ندارد و تا به حال عاشق نشده است. این صحبت های او به این دلیل که او متاهل بوده و وارد یک رابطه عاشقانه با هومن سیدی شده بود حاشیه ساز شد. ما هم مثل مردم مشکل نان و اجاره داریم : آزاده صمدی ادامه داد: من به عنوان یک هنرمند همچنان غم نان دارم و در خانه اجاره ای زندگی می کنم. از گفتن این حرف ها هم هیچ ابایی ندارم . او درباره تصور مردم از سلبریتی ها گفت: من به عنوان یک سلبریتی مصائب و رنج های خاص خودم را دارم و باید بابت آن ها تلاش کنم اما ویترین فضای مجازی مردم را به اشتباه می اندازد و من دوست دارم واقعیت ها را به مردم بگویم.

حمله توهین آمیز آزاده صمدی به بهاره رهنما  -   شعور داشته باشیم !

منبع : رکنا

۰۹۹۰ ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۲
هنرپیشه ها همه لنگه هم هستید فکر نمی کنم بین شماها کسی باشه دلش برای انسایت بتپه یا در راستای انسانیت قدمی برداره شماها همه برای پول وشهرت بازیگر شدید نه از روی ظرافت ونه دلهای شیشه ای که توی افسانه ها دنبالش بگردیم

ناشناس ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۳
دمت گرم گل گفتی