علی لهراسبی، از دست سامان صفاری به تنگ آمد

۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - خواننده موسیقی پاپ به شوخی درباره مزاحمت‌های سامان صفاری و دلیل بلاک کردن این بازیگر صحبت کرد.
علی لهراسبی، از دست سامان صفاری به تنگ آمد

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز افکارنیوز، تیم فوتبال ستارگان هنر چند روز پیش راهی ترکیه شدند تا مسابقات خود را آنجا برگزار کنند. در میان افرادی که در این تیم حضور دارند، چهره سامان صفاری بازیگر تلویزیون و سینما و علی لهراسبی خواننده پاپ هم به چشم می خورد.

این دو هنرمند که با هم دوست هستند از تجربه هم اتاقی شدند با یکدیگر گفتند. لهراسبی درباره هم اتاقی شدن با صفاری گفت: «هیچ علاقه ای ندارم با سامان صفاری هم اتاقی شوم، در سفر مسکو با او هم اتاق بودیم و من بلاکش کرده بودم. چون با اینکه در یک اتاق بودیم اما دائم به من زنگ می زد. برخلاف چهره مظلومی که مردم از سامان می شناسند اصلا آدم مظلومی نیست و شخصیتش در «سرجوخه» خود واقعی اوست.»

ان بازیگر هم درباره هم اتاقی شدن با علی لهراسبی گفت: «برعکس اینکه در تعدادی از نقش ها آدم مثبتی بودم، اما در واقعیت اصلا نمی توانم جلوی خودم را بگیرم. به طور مثال در یک اتاق هستیم و زمانی که با او کار دارم با واتساپ به او زنگ می زنم. خیلی علی را اذیت می کنم و خودش هم بسیار انسان صبوری است و به همین دلیل به آقای جوادی، مدیر تیم ستارگان هنر گفتم در این سفر هم حتما با علی لهراسبی هم اتاق باشم.»