جنجال جدید از خواهران فرجاد + ویدیو

۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - مارال فرجاد استوری جدیدی را منتشر کرد که در حالی خواهرش غیبت می کرد او را غافلگیر کرد. ...
جنجال جدید از خواهران فرجاد + ویدیو


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد از بازیگران سرشناس کشورمان است. مارال فرجاد تنها یک خواهر کوچکتر از خود به نام مونا دارد. تحصیلات مارال فرجاد در رشته عکاسی است. عکس متفاوتی را مارال فرجاد از خود منتشر کرد.مارال فرجاد فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد.

مارال فرجاد استوری جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد . او بعد از 3 ماه خواهر خود را دیده و در حالی که مونا از خواهذش غیبت می کرد با یک ویدئو این صحنه را ثبت کرد.

مارال فرجاد عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد. حجاب نصفه و نیمه دوستش و نداشتن روسری او توجه بسیاری از مخاطبان را به همراه داشت. این به همراه دوست صمیمی اش ، میترا ابراهیمی به بارسلونا سفر کرده است و این درحالی است که بخش عظیمی از مرلدم در هزینه معیشت خود با بحران مواجه هستند اما برخی از سلبریتی های ما هر روز از سفرهای لاکچری خود به خارج از کشور خبر می دهند و عکس های آن را با حجاب های متفاوت منتشر می کنند.

جنجال جدید از خواهران فرجاد + ویدیو

او با انتشار این عکس نوشت: رقص بادکنک ها

که چون حباب های کف صابون

در انتهای ساقه ای از نخ صعود

مارال فرجاد کیست؟

جنجال جدید از خواهران فرجاد + ویدیو

از این ها که بگذریم مارال فرجاد مدتی می شود که از کشور خارج شده و در مجارستان سکونت دارد البته هنوز به طور کامل کشف حجاب نکرده و چیزی هم از مهاجرت نگفته است اما تصاویر زیادی از خود در مکان های دیدنی این کشور به اشتراک گذاشته است. وی به تازگی هم در هفته مد بوداپست شرکت کرده و تصاویری از خود منتشر کرد.

جنجال جدید از خواهران فرجاد + ویدیو

منبع : رکنا