تست : خودت رو در قالب کدام پرنده تصور می کنی ؟

۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - خودت را در قالب کدام پرنده تصور می کنی ؟ کبوتر، جغد، طاووس، عقاب ...
تست : خودت رو در قالب کدام پرنده تصور می کنی ؟

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - تست  روانشناسی تصویری با نشان دادن تصاویر و پرسیدن نظرات شما انجام می شوند تست روانشناسی  را روانشناسان با تفسیر و تحلیل پاسخ ها و نظرات شما در مورد تصاویر می توانند به شخصیت واقعی تان پی ببرند تست روانشناسی تصویری جهت آگاهی یافتن از افکار ناخودآگاه، انگیزه و احساسات استفاده می شوند تست روانشناسی تصویری به شما کمک می کند تا بدون نیاز در به کارگیری جملات بسیار دقیق درباره خودتان، بتوانید خود واقعی تان را بیان کنید تست روانشناسی تصویری مجموعه ای از تصاویری است که از طریق آن می توانیم اطلاعاتی را در مورد خود کسب کنیم

تست : خودت رو در قالب کدام پرنده تصور می کنی ؟

خودت را در قالب کدام پرنده تصور می کنی ؟ کبوتر، جغد، طاووس، عقاب

شما مردم گرا، وفادار، اهل انجام کارهای سخت هستید و در عین حال نگران تغییر شرایط نیستید. قدرت مواجه با مشکلات را دارید و بسیار ریسک پذیر هستید.

منطقی، ذهن ریاضی دوست و گاهی اوقات کمال گرا دیده می شوید،تصمیم گیری شما اهسته و با تردید خواهد بود و برای قوانین منطقی بسیار احترام قائل هستین. قدرت ریسک پذیری پایین اما دقیق در عشق.

عاشق صحبت کردن، جذاب و در مرکز توجه هستین. سرشار از شور و شوق ، اهل انجام کارهای سخت و یک فرد سخت کوش می باشید.

اکثرا پیروز، عاشق شرکت در چالش های مختلف، قاطع و رک می باشید. بی پرده و لجوج و عین حال می توانید از فرصت های بزرگ چشم پوشی کنید. غیر حساس بودن به نیازهای دیگران از ویژگی های بارز شماست .

منبع : سایت طلا

منبع : رکنا