محمدرضا گلزار با این عکس دل مردان را آب کرد !

۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - محمدرضا گلزار تصویری که میبینید را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. ...
محمدرضا گلزار با این عکس دل مردان را آب کرد !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - محمدرضا گلزار متولد 1 فروردین 1356 است. محمدرضا گلزار بازیگر سینما، نوازنده گیتار است. محمدرضا گلزار در زمینه خوانندگی فعالیت دارد. محمدرضا گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. محمدرضا گلزار تصویر زیر در اینستاگرام خود به نمایش گذاشت.

محمدرضا گلزار با این عکس دل مردان را آب کرد !

گلزار در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

با اینکه چند باری تا آستانهٔ بازی در فیلم های کارگردانانی چون بهرام بیضایی برای فیلم لبه پرتگاه، داریوش مهرجویی برای فیلم مهمان مامان، مسعود کیمیایی برای فیلم سربازان جمعه و ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم دعوت پیش رفت اما هیچ کدام به نتیجه نرسید. در فیلم مهمان مامان علاوه بر آمادگی و تمرین برای بازی در این فیلم پارسا پیروز فر نقش او را بازی کرد.

فیلمنامه شیش و بش توسط گلزار در سال 1386 در بانک فیلمنامه ثبت شده بود. شیش و بش فیلمی به کارگردانی بهمن گودرزی، تهیه کنندگی مرتضی شایسته و نویسندگی محمدرضا گلزار ساخته سال 1389 است،[1] این فیلم همزمان با عید فطر 1391 اکران شد.

محمدرضا گلزار به تازگی در فیلم سینمایی مادر قلب اتمی ساخته بهمن فرمان آرا ایفای نقش کرده است. این فیلم که مادر قلب اتمی نام دارد دومین فیلم گلزار پس از بازگشت به سینماست . فیلمنامه این فیلم را علی احمدزاده و مانی باغبانی نوشته اند.

او فعالیت موسیقی خود را از سال 1376 به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. او در نواختن گیتار، ارگ و پرکاشن مهارت دارد.

منبع:ساعدنیوز

منبع : رکنا